خودروی دنا پلاس یکی از محصولات جدید شرکت ایران خودرو است که در سالهای اخیر توانسته متقاضیان زیادی را به خود جلب کند. ایران خودرو پس از تولید مدل معمولی دنا به فکر ساخت مدل جدیدتر یعنی دنا پلاس افتاد و از این رو 2 مدل ارتقایافته دنا پلاس و دنا پلاس توربو دنده دستی و اتوماتیک را روانه بازار کرد و با توجه به قیمت بالای آن باز هم مور توجه بسیاری قرار گرفت.
بنا به گفته ی شرکت ایران خودرو دنا پلاس اتوماتیک با 3 تیپ L2، L1، و L3 به بازار عرضه شده که این تیپ ه هرکدام آپشن های خاص خود نیز را دارند و فول ترین مدل آن نیز مربوط به تیپ L3 است. تمامی تیپ ها از موتور معروف EF7 توروبو شارژ 1700 cc که 150 اسب بخار نیرو تولید کرده و دارای استانداردهای آْلایندگی یورو 5 است بهرمند بوده و گیربکس تمامی مدل ها نیز از نوع  اتوماتیک 6 سرعته خواهد بود. نمای ظاهری خودرو در مدل های مختلف تغییرات زیادی ندارد و بیشتر تفاوت های مربوط به نوع آپشن های نصب شده در دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک خواهد بود.

دنا پلاس توربو اتوماتیک تیپ L1

دنا پلاس توربو اتوماتیک تیپ L1{ جهت مشاهده تصویر اینفوگرافی دنا پلاس تیپ L1 بر روی تصویر کلیک کنید }
ما یکی از تفاوت‌های اصلی این خودرو نسبت به دنا پلاس معمولی علاوه ‌بر جعبه‌ اتوماتیک، اضافه شدن یک آپشن کاربردی به عنوان فرمان کمکی برقی (EPS) است که با اضافه شدن آن کیفیت رانندگی افزایش می یابد. از دیگر امکانات دیگر تیپ پایه دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک مدل L1 می توان به سنسو دنده عقب، صندلی راننده 2 حرکته برقی همراه با 4 حرکت دستی و سیستم مالتی مدیا 7 اینچی اشاره کرد.

دنا پلاس توربو اتوماتیک تیپ L2

دنا پلاس توربو اتوماتیک تیپ L2{ جهت مشاهده تصویر اینفوگرافی دنا پلاس تیپ L1 بر روی تصویر کلیک کنید }
 مدل دیگر دنا پلاس توربو که بر روی خط تولید ایران خودرو می رود مدل L2 است که سطح امکاناتی بیشتری از مدل پایه دارد. آن طور که ایران خودرو اعلام کرده است تفاوت این مدل با مدل پایه اضافه شدن آپشن هایی مانند دوربین عقب، ترمز عقب دیسکی،ایربگ های جانبی، صندلی راننده 6 سرعته برقی به همراه 2 حرکته دستی و کروز کنترل است.  همچنین سیستم نمایشگر اخطار فشاد تایر، سانروف ، شیشه دودی ، روکش صندلی چرم و پارچه و صندلی سرنشین با 4 حرکته برقی به همراه 4 حرکت دستی نیز از جمله تفاوت های مدل پایه L1 با مدل L2 است.

دنا پلاس توربو اتوماتیک تیپ L3

دنا پلاس توربو اتوماتیک تیپ L3{ جهت مشاهده تصویر اینفوگرافی دنا پلاس تیپ L1 بر روی تصویر کلیک کنید }
 اما فول ترین نسخه تولیدی این خودرو مدل L3 آن است که امکانات بیشتری نسبت به مدل L2 دارد. این مدل که آن را می توان مجهزترین مدل دنا پلاس توربو شارژ دانست نسبت به مدل L2 امکانات بیشتری مانند ورود بدون کلید به همراه استارت دکمه ای (کیلس- استارتر) صندلی راننده 10 حرکته برقی، تزئینات داخلی لوکس، مالتی مدیا 10 اینچی سنسور نور و باران ، صندلی سرنشین 6 حرکته برقی و 10 حرکته دستی ، زیر پایی 3 بعدی، سنسور نور و باران و اسپویلر یا بال عقب دارد. دنا پلاس توربو شارژ اولین محصول تولیدی ایران خودرو خواهد بود که به گیربکس اتوماتیک 6 سرعته تجهیز می شود و آنگونه هم که معاون ایران خودرو عنوان کرده این گیربکس با 60 درصد داخلی سازی در ایران تولید می شود.
 این خودرو خصوصا در نوع فول آپشن با امکانات کاملی تولید خواهد شد و در صورتیکه ایران خودرو بتواند در زمینه حفظ کیفیت آن به خوبی عمل کند با توجه به آپشن های زیاد و به روزی که در آن استفاده شده  اگر با قیمتی منطقی روانه بازار شود می تواند رکوردی در زمینه فروش داشته و رقیب جدی برای خودروهای چینی شود.

فروش اقساطی انواع مدل ها و تیپ های دنا تحویل فوری در پدیده خودرو تیراژه

اگر شما هم به فکر خرید یکی از مدل های دنا هستید می توانید از مزایای فروش اقساطی خودرو در شرکت پدیده خودرو تیراژه بهرمند شده و به صورت تحویل فوری صاحب این خودرو شوید. در سال 99 شرایط ویژه ی فروش اقساطی دنا تحویل فوری برای متقاضیان این خودرو موجود می باشد. جهت کسب اطلاع از نحوه ثبت نام، پیش پرداخت و اقساط لطفا با کارشناسان شرکت در تماس باشید:
شماره های تماس :
021-77480480
021-77168410