سایپا کوییک به عنوان اولین خودروی کراس اوور در ایران شناخته می شود که در سال 95 توسط رئیس جمهور رونمایی شد. پلتفرم استفاده شده در سایپا کوئیک کاملا جدید و متفاوت با ساینا بوده که از مزایای این خودرو نرمی این خودرو نام می برند. فروش اقساطی سایپا کوییک در دو مدل دنده دستی و دنده اتوماتیک عرضه می شود که نکته ی قابل توجه آن تولید اولین خودروی اتوماتیک شرکت سایپا نیز محسوب می شود.

فروش اقساطی سایپا کوییک

فروش اقساطی سایپا کوییک تحویل فوری

به طور کلی در خودروهای کراس اوور فضای کمی برای سرنشینان دارد اما سایپا با طراحی جدید کابین کوییک سعی بر آن داشته این فضای کم را برطرف کند. که باید گفت در قسمت جلو و عقب کابین کوییک فضای مناسبی برای سرنشینان تعبیه شده است. پس از عرضه ی تعداد محدودی از کوییک ثبت نام آن آغاز شد اما بسیاری موفق به ثبت نام این خودرو نشدند به همین علت فروش اقساطی سایپا کوییک تحویل فوری برای متقاضیان این خودرو مناسبترین روش خرید می باشد.

فروش اقساطی سایپا کوییک

فروش اقساطی سایپا کوییک

سایپا کوییک در رنگ های سفید، آبی و قهوه ای قابل سفارش است که به گفته ی سایپا به طور کامل توسط متخصصین داخلی تولید شده و دارای امکانات و تجهیزات مدرن با رعایت استانداردهای جهانی عرضه می شود. امکانات قابل توجه این خودرو که مورد توجه خریداران قرار گرفته شامل استارت دکمه ای، مانیتور لمسی هفت اینچی، کروز کنترل، گیربکس اتومات می باشد. فروش اقساطی سایپا کوییک گزینه ی مناسب برای خرید یک خودروی کراس اوور کوچک اما جادار و کم مصرف برای خانواده های ایرانی می باشد. 

فروش اقساطی سایپا کوییک

با نگاه به مهمترین امکانات و تجهیزات ایمنی این خودرو می توانیم به کيسه هوای راننده و سرنشين جلو، کروزکنترل و محدود کننده سرعت، محافظت از عابر پیاده، سيستم کمکی ترمز BAS، سنسور پارک دنده عقب، سیستم هشدار نبستن کمربند راننده، سیستم ضد سرقت، صندلی های عقب با قابلیت تاشو ، کامپیوتر سفری، فرمان برقی، دوربین دید عقب اشاره کنیم و این خودرو را به شما پیشنهاد دهیم.

تصاویر سایپا کوییک

فروش اقساطی سایپا کوییکفروش اقساطی سایپا کوییک
فروش اقساطی سایپا کوییکفروش اقساطی سایپا کوییک

شرایط فروش اقساطی سایپا کوییک

اگر به دنبال خودرویی کراس اوور کم مصرف با امکانات مناسب و مدرن هستید بهترین انتخاب می توان سایپا کوییک باشد که می توانید به راحتی از طریق شرایط فروش اقساطی سایپا کوییک به صورت تحویل فوری صاحب این خودرو شوید.
  • مبلغ پیش پرداخت برای فروش اقساطی سایپا کوییک برابر 50 تا 60 درصد مبلغ خودرو در نظر گرفته شده است.
  • الباقی مبلغ خودرو طی اقساط 12 ماهه و 24 ماهه قابل پرداخت می باشد.
  • پرداخت اقساط به صورت چکی و یا ماهیانه به انتخاب مشتری صورت می گیرد.
  • برای اطلاع از تغییرات در قیمت این خودرو به صفحه ی قیمت خودروهای اقساطی مراجعه کنید.
شماره های تماس جهت محاسبه ی پیش پرداخت و اقساط خودرو
021-77480480 | 021-77164810
ساعات پاسخگویی: 9 الی 19

شرایط مشابه فروش اقساطی سایپا کوییک

در پدیده خودرو تیراژه تنوع محصولات سایپا جهت تحویل به مشتریان گرامی وجود دارد. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو لطفا روی نام خودروی مورد نظر کلیک کنید.