شرکت سایپا پس از تولید خودروهای متعدد جای خالی یک خودروی شاسی بلند را حس کرد و توانست خودروی شاسی بلند چانگان CS35 را که یک خودروی چینی است مونتاژ کند تا از دیگر رقبای خود عقب نماند. چانگان CS35 سایپا همانند سایر خودروهای سایپا و به نسبت سایر شاسی بلند های موجود ابعاد کوچکتری دارد. فروش اقساطی شاسی بلند چانگان CS35 جزء دسته ی خودروهای کراس اوور نیز قرار می گیرد و این خودرو نسبت به اکثر خودروهای شاسی بلند و کراس اوور چینی بازار از امکانات و تجهیزات بهتری برخوردار است.

فروش اقساطی چانگان CS35

فروش اقساطی چانگان CS35 تحویل فوری

در خودروی چانگان CS35 از موتور BLUE CORE با قدرت 1600 استفاده شده که این موتور 4 سیلندر و 16 سوپاپ بوده که قدرت 112 اسب بخار در گشتاور 160 نیوتن متر تولید می کند و با گیربکس اتوماتیک و دستی عرضه می شود. حجم باک چانگان 52 لیتر است که مصرف ترکیبی آن 7 لیتر در 100 کیلومتر می باشد. از مهمترین امکانات چانگان CS35 میتوان به سانروف، کروز کنترل، کامپیوتر اطلاعات سفر، کيسه های هوای جانبی (در مدل اتوماتیک)، دی لايت و اتولايت، سنسور پارک، سامانه کنترل کشش TCSو سامانه کنترل پایداری الکترونیکی ESC اشاره داشت. برای تجربه رانندگی با یک خودروی چینی با کیفیت بهترین انتخاب فروش اقساطی چانگان CS35 تحویل فوری می باشد.

فروش اقساطی چانگان CS35

فروش اقساطی چانگان CS35 سایپا

نکته ی مثبت این خودرو طراحی مناسب بدنه است که با اینکه ابعاد کوچکی دارد ولی به طوری طراحی شده که یک خودروی درشت دیده می شود و به طور قطع می توان گفت جزء زیباترین خودروی چینی در مقابل رقبای خود است. فروش اقساطی چانگان CS35 جزء روش های فروش این خودرو بوده که علاقمندان آن می توانند از این شرایط استفاده نمایند. نمای داخلی این خودرو نیز از طراحی مناسبی برخوردار است به صورتی که شرکت سایپا از صندلی چرم در این خودرو استفاده کرده و طراحی داشبورد و چینش کلید ها تقریبا متناسب با خودروهای مدرن و روز دنیا تولید شده است.

گالری تصاویر چانگان CS35

تصاویری از نمای خارجی و داخلی خودروی چانگان CS35 شرکت سایپا.

فروش اقساطی چانگان CS35فروش اقساطی چانگان CS35
فروش اقساطی چانگان CS35فروش اقساطی چانگان CS35
فروش اقساطی چانگان CS35فروش اقساطی چانگان CS35

شرایط فروش اقساطی چانگان CS35

اگر قصد خرید خودروی با طراحی ظاهری و امکانات مناسب هستین ما به شما شرایط فروش اقساطی چانگان CS35 پیشنهاد می کنیم. از مزایای این روش فروش تحویل فوری خودرو می باشد و شما می توانید کمتر از یک ساعت همزمان با عقد قرارداد صاحب این خودرو شوید.
  • مبلغ پیش پرداخت برای فروش اقساطی چانگان CS35 سایپا برابر 50 تا 60 درصد مبلغ خودرو در نظر گرفته شده است.
  • الباقی مبلغ خودرو طی اقساط 12 ماهه و 24 ماهه قابل پرداخت می باشد.
  • پرداخت اقساط به صورت چکی و یا ماهیانه به انتخاب مشتری صورت می گیرد.
  • برای اطلاع از تغییرات در قیمت این خودرو به صفحه ی قیمت خودروهای اقساطی مراجعه کنید.
شماره های تماس جهت محاسبه ی پیش پرداخت و اقساط خودرو
021-77480480 | 021-77164810
ساعات پاسخگویی: 9 الی 19

شرایط مشابه فروش اقساطی چانگان CS35

در پدیده خودرو تیراژه تنوع محصولات سایپا جهت تحویل به مشتریان گرامی وجود دارد. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو لطفا روی نام خودروی مورد نظر کلیک کنید.