خودروی آریو Z300 که با نام "زوتی" نیز در کشور شناخته می شود یکی از محصولات مونتاژ زوتی چین می باشد. سایپا آریو Z300 تولید ان از سال 2012 کلید خورد و درآن زمان برترین محصول زوتی به حساب می آمد که این خودرو از پلتفرم تویوتا آلیون استفاده کرده که از لحاظ شباهت بسیار به خودروهای ژاپنی است. فروش اقساطی سایپا آریو Z300 در کشورمان مورد توجه متقاضیان سایپا قرار دارد. از نمای بیرونی که به این خودرو نگاه کنید انگار یک خودروی تویوتا روبروی شماست. طراحی سایپا آریو Z300 همانند تویوتا کرولا مدرن است و از متریال باکیفیت در این خودرو استفاده شده است.
فروش اقساطی سایپا آریو Z300

سایپا آریو Z300 در دو مدل دنده دستی و اتوماتیک موجود می باشد که تفاوت آنها در طراحی داخلی آنهاست. قاعدتا مدل آریو اتوماتیک از آپشن های بیشتری برخوردار است که یکی از این آپشن ها مانیتور هفت اینچی که دارای امکانات قابل قبولی می باشد مثال زد. برخی از خریداران خودرو طراحی داخلی برایشان مهم است اما بسیاری دیگر هستند که می خواهند در قبال هزینه ای که بابت یک خودروی خارجی می پردازند هم فضای بیشتری داشته باشد و هم از امکانات رفاهی مناسبی برخوردار باشد. 

فروش اقساطی سایپا آریو Z300

تجهیزات ایمنی و رفاهی که در دو مدل اتومات و دستی مشترک می باشد شامل ايربگ راننده و سرنشين، سيستم پيشرفته ترمز ABS+ EBD، سيستم ضد سرقت ایموبلایزر، كامپيوتر اطلاعات سفر، آينه هاي جانبي مجهز به چراغ راهنما، زير آرنجي وسط جلو، قفل شدن اتوماتيك دربها در سرعت، سنسور پارك دنده عقب، خاموش شدن تاخيري چراغها جهت هدايت در تاريكي می باشد که در مدل اتوماتیک آریو Z300 نمایشگر لمسی 7 اینچ، ناوبری ماهواره‌ای به زبان فارسی، دوربین و سنسور دنده عقب نیز تعبیه شده است. بهترین فرصت برای خرید این خودرو فروش اقساطی سایپا آریو Z300 تحویل فوری می باشد.

فروش اقساطی سایپا آریو Z300

شرایط فروش اقساطی سایپا آریو Z300

آریو Z300 یک انتخابی ایده عال برای کسانی که در کنار قیمت، آپشن و کیفیت نیز برایشان مهم است، می باشد. اما اگر متقاضی این خودرو هستید و توانایی خرید به صورت نقد ندارید میتوانید از شرایط فروش اقساطی سایپا آریو Z300 استفاده نموده و خودروی خود را به صورت تحویل فوری دریافت کنید.
  • مبلغ پیش پرداخت برای فروش اقساطی سایپا آریو Z300 برابر 50 تا 60 درصد مبلغ خودرو در نظر گرفته شده است.
  • الباقی مبلغ خودرو طی اقساط 12 ماهه و 24 ماهه قابل پرداخت می باشد.
  • پرداخت اقساط به صورت چکی و یا ماهیانه به انتخاب مشتری صورت می گیرد.
  • برای اطلاع از تغییرات در قیمت این خودرو به صفحه ی قیمت خودروهای اقساطی مراجعه کنید.
شماره های تماس جهت محاسبه ی پیش پرداخت و اقساط خودرو
021-77480480 | 021-77164810
ساعات پاسخگویی: 9 الی 19

شرایط مشابه سایپا آریو Z300

در پدیده خودرو تیراژه تنوع محصولات سایپا جهت تحویل به مشتریان گرامی وجود دارد. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو لطفا روی نام خودروی مورد نظر کلیک کنید.