یکی دیگر از خودروهایی که در ایران از صفر تا صد توسط مهندسین داخلی طراحی و تولید شده است را می توان پژو 405 را که از سال 70 توسط کمپانی ایران خودرو نام برد. طراحی این خودرو در حال حاضر جزء بیس صنعت خودروسازی کشور شناخته می شود زیرا خودروهای جدیدی که هم اکنون در ایران خودرو تولید می شود تقریبا از پلتفرم پژو 405 به شکلهای دیگر استفاده شده است. این خودرو یکی از بهترین خودروهای خانوادگی در کشور شناخته شده است که با توجه به قدرت بالای موتور آن باعث شده توجه علاقمندان این خودرو به فروش اقساطی پژو 405 افزایش یابد.

فروش اقساطی پژو 405

فروش اقساطی پژو 405 تحویل فوری

از مزایای خودروی پژو 405 که باعث شده فروش آن نسبت به سایر رقبا افزایش داشته باشد میتوان به جادار بودن، قیمت مناسبتر، لوازم یدکی در دسترس، هندلینگ بالا، مناسب برای جاده و مصرف پایین نسبت به قدرت موتور اشاره کرد. پژو 405 در دو مدل تک سوز و دوگانه سوز عرضه می شود. اولین مدل های پژو 405 از موتور 1800 XU7 عرضه می شد که در مقابل قدرت آن، حساس بودن آن نیز دردسر ساز بود. زیرا کمی مشکل در سیستم خنک کننده باعث می شود واشرسرسیلند این خودرو به سرعت آسیب ببیند. پس از آن متخصصان با کمی تغییرات در مدل جدید این خودرو تقریبا این مشکل را برطرف کردند تا اینکه در آخرین مدل 405 از موتور معروف TU5 استفاده شده است. فروش اقساطی پژو 405 تحویل فوری جزء پرطرفدار ترین شرایط در این روزها می باشد.

فروش اقساطی پژو 405

شرایط فروش اقساطی پژو 405

در صورتی که به دنبال خرید خودروی جادار، مناسب جاده و خانوادگی هستید فروش اقساطی پژو 405 بهترین گزینه برای شما می باشد. ما در پدیده خودرو تیراژه برای علاقمندان این خودرو خرید را آسان کرده ایم. شما می توانید با پیش پرداخت مشخص و ارائه ی چک معتبر صاحب خودرو شوید که در ادامه این شرایط ذکر شده است.

  • مبلغ پیش پرداخت مدل تکسوز و دوگانه سوز 50 درصد مبلغ خودرو در نظر گرفته شده است.
  • الباقی مبلغ خودرو طی اقساط 12 ماهه و 24 ماهه قابل پرداخت می باشد.
  • پرداخت اقساط به صورت چکی و یا ماهیانه به انتخاب مشتری صورت می گیرد.
  • برای اطلاع از تغییرات در قیمت این خودرو به صفحه ی قیمت خودروهای اقساطی مراجعه کنید.

نحوه ثبت نام فروش اقساطی خودرو

متقاضیانی که قصد خرید و یا دریافت مشاوره را دارند می توانید با کارشناسان فروش شرکت در تماس بوده و از تغییرات احتمالی مبلغ ها مطلع شوید. لازم به ذکر است کلیه ی خودروهایی که در سایت قرار دارد در پارکینگ شرکت موجود بوده و هیچگونه نگرانی جهت تحویل خودرو وجود ندارد. به صورتی که متقاضی در زمان عقد قرارداد خودروی خود را تحویل می گیرد و هیچ گونه پرداخت قبل از عقد قرارداد صورت نمیگیرد. شهرستانی های عزیز نیز از سرتاسر کشور می توانند جهت خرید حضوری به دفتر شرکت مراجعه نمایند.
شماره های تماس جهت محاسبه ی پیش پرداخت و اقساط خودرو
021-77480480 | 021-77164810
ساعات پاسخگویی: 9 الی 19

شرایط مشابه پژو 405

بهترین پیشنهاد های فروش اقساطی خودرو را در پدیده خودرو تیراژه تجربه کنید. جهت مشاهده شرایط فروش بر روی نام خودروی مورد نظر کلیک کنید.