خودروی پژو 206 تیپ 2 در میان جوانان بسیار مورد پسند بوده زیرا ظاهری اسپورت و شتاب اولیه ی خوبی را دارد. از آنجا که اولین خودروی پژو 206 تولید فرانسه بود اما کشور های زیادی نسبت به تولید و مونتاژ این خودرو را کردند. در ایران از سال 86 اولین خودروی پژو 206 تیپ 2 توسط شرکت ایران خودرو روانه بازار شد که پس از مدت خیلی کوتاهی طرفداران زیاری را به خود جلب کرد که همین موضوع باعث شد توجه به فروش اقساطی پژو 206 تیپ 2 بیشتر شود.

فروش اقساطی پژو 206 تیپ 2پژو 206 تیپ 2 در کلاس های مختلف عرضه می شود که بسته به کد کلاس خودرو تغییرات جزئی در آپشن ها مشاهده می شود و یا در میزان آلایندگی های آن تاثیر دارد. اگر بخواهیم نگاه کلی به مشخصات پژو 206 تیپ 2 داشته باشیم باید گفت از موتور TU3، حجم موتور 1360 سی سی و با حداکثر توان 75 اسب بخار در 118 نیوتون متر گشتاور در این خودرو استفاده شده که میتوان نکته ی مثبت آن را مصرف سوخت ترکیبی 6.4 با شتاب صفر تا 100 14.1 ثانیه مثال زد. اقدام عجیب ایران خودرو در حذف برخی آپشن ها مانند ضبط صوت در مدل های جدید پژو 206 تیپ 2 همه را شوکه کرد، به گونه ای که در حال حاضر پژو 206 تیپ 2 در دو مدل نیمه فول و فول قابل فروش بوده و تفاوت قیمت نیز در آن مشاهده می شود.

فروش اقساطی پژو 206 تیپ 2 تحویل فوری

اگر شما از آن دسته کسانی هستید که قصد خرید این خودرو را دارید میتوانید از فروش اقساطی پژو 206 تیپ 2 تحویل فوری استفاده نمایید. باید بگوییم این ماشین اگر در سال های آینده طراحان خودرو به فکر تغییر در ظاهر آن از جمله چراغ ها و داشبورد نباشند بی شک خودرهایی با طراحی جدیدتر در این سبک جای 206 را خواهند گرفت. زیرا در کشور خودمان نیز شاهد آن هستیم دیگر رقبای این خودرو در حال تولید خودروهای هاچ بک با طراحی مدرن تر می باشند که این مسئله باعث می شود روز به روز طرفداران پژو 206 کمتر شود.

فروش اقساطی پژو 206 تیپ 2

شرایط فروش اقساطی پژو 206 تیپ 2

از آنجا که قیمت این خودرو در دو مدل فول و نیمه فول در ماه های اخیر افزایش داشته است دیگر مانند قبل اکثر متقاضیان توانایی خرید را نداشته و به سمت استفاده از شرایط فروش اقساطی پژو 206 تیپ 2 رفتند. ما در پدیده خودرو تیراژه برای علاقمندان این خودرو خرید را آسان کرده ایم. شما می توانید با پیش پرداخت مشخص و ارائه ی چک معتبر صاحب خودرو شوید که در ادامه این شرایط ذکر شده است.
  • مبلغ پیش پرداخت 60 درصد مبلغ خودرو در نظر گرفته شده است.
  • الباقی مبلغ خودرو طی اقساط 12 ماهه و 24 ماهه قابل پرداخت می باشد.
  • پرداخت اقساط به صورت چکی و یا ماهیانه به انتخاب مشتری صورت می گیرد.
  • برای اطلاع از تغییرات در قیمت این خودرو به صفحه ی قیمت خودروهای اقساطی مراجعه کنید.

نحوه ثبت نام فروش اقساطی خودرو

متقاضیانی که قصد خرید و یا دریافت مشاوره را دارند می توانید با کارشناسان فروش شرکت در تماس بوده و از تغییرات احتمالی مبلغ ها مطلع شوید. لازم به ذکر است کلیه ی خودروهایی که در سایت قرار دارد در پارکینگ شرکت موجود بوده و هیچگونه نگرانی جهت تحویل خودرو وجود ندارد. به صورتی که متقاضی در زمان عقد قرارداد خودروی خود را تحویل می گیرد و هیچ گونه پرداخت قبل از عقد قرارداد صورت نمیگیرد. شهرستانی های عزیز نیز از سرتاسر کشور می توانند جهت خرید حضوری به دفتر شرکت مراجعه نمایند.

شماره های تماس جهت محاسبه پیش پرداخت و اقساط
021-77480480 | 021-77164810
ساعات پاسخگویی: 9 الی 19

شرایط مشابه پژو 206 تیپ 2

بهترین پیشنهاد های فروش اقساطی خودرو را در پدیده خودرو تیراژه تجربه کنید. جهت مشاهده شرایط فروش بر روی نام خودروی مورد نظر کلیک کنید.