در پدیده خودرو تیراژه امکان خرید خودرو برای فرهنگیان و بازنشستگان گرامی با شرایطی ویژه ایجاد شده است. از این رو فروش اقساطی انواع خودرو ویژه فرهنگیان و بازنشستگان در قالب فروش اقساطی و تحویل یک ساعته با 50 درصد پیش پرداخت برنامه ریزی شده است.

فروش اقساطی انواع محصولات ایران خودرو ویژه فرهنگیان و بازنشستگان

از بهترین مزایای خرید از شرکت پدیده خودرو تیراژه که مورد استقبال مشتریان عزیز قرار گرفته است فروش اقساطی انواع محصولات ایران خودرو ویژه فرهنگیان و بازنشستگان گرامی بوده و افتخار اجرای این طرح را از سال 1392 تا به امروز را در سابقه ی فروش خودرو به صورت تحویل فوری (کمتر از یک ساعت همزمان با عقد قرارداد) دارد.

فروش اقساطی انواع خودرو ویژه فرهنگیان و بازنشستگانفرهنگیان و بازنشستگان عزیز می توانید در این طرح کلیه ی محصولات ایران خودرو شامل انواع مدل های پژو 206، سمند، پژو پارس، دنا معمولی و دنا پلاس، پژو 207، رانا، اچ سی کراس و هایما با شرایط ویژه اقساطی خریداری نمایند.

فروش اقساطی محصولات سایپا ویژه فرهنگیان و بازنشستگان

محصولات شرکت سایپا از لحاظ قیمت نسبت به سایر خودروهای داخلی مناسب تر بوده و کسانی که بودجه ی نسبتا پایینی برای خرید خودرو کنار گذاشته اند بسیار مناسب است. متقاضیان عزیز فرهنگی و بازنشستگان محترم هم اکنون میتوانند از مزایای فروش اقساطی محصولات سایپا ویژه فرهنگیان و بازنشستگان به صورت تحویل فوری استفاده نمایند.

فروش اقساطی محصولات سایپا ویژه فرهنگیان

کلیه خودروهای سایپا برای طرح فروش اقساطی فرهنگیان و بازنشستگان موجود بوده و با اطمینان خاطر میتوانید از این مزایا بهرمند شوید.

شرایط فروش اقساطی خودرو ویژه فرهنگیان و بازنشستگان سال 98

متقاضیان فرهنگی و بازنشستگان واجد شرایط استفاده از این طرح جهت خرید 50 درصد مبلغ خودرو را جهت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل خودروی خود پرداخت نموده و الباقی مبلغ خودرو را در اقساط 24 تا 36 ماهه پرداخت می نمایند. شروط خرید اقساطی خودرو در پدیده خودرو تیراژه در سال 98 به شرط موارد زیر می باشد:

سند خودرو به نام خریدار ارائه شده و تا تسویه اقساط در رهن شرکت باقی می ماند.

قبل از تحویل خودرو مشتری هیچگونه وجهی پرداخت نمی کند.

تحویل کلیه خودروها به صورت فوری بوده و هیچ گونه شرایط با تحویل مدت دار وجود ندارد.

مشتریان از سرتاسر کشور امکان خرید خودرو دارند.

خریدار یا متقاضی جهت عقد قرارداد و تحویل خودرو می بایست حضوری به دفتر شرکت مراجعه کند.

قبل از خرید لطفا جهت محاسبه ی پیش پرداخت و اقساط خودروی مورد نظر با شماره تلفن واحد فروش : 77480480-021 | 77164810-021 تماس بگیرید.