خودروی دنا محصول جدید ایران خودرو از لحاظ زیبایی و کیفیت میتوان گفت رو دست خیلی از محصولات این شرکت زده است و طرفداران زیادی به خود جذب کرده است.اما مسئله ای که اکثر علاقمندان این خودرو با آن دست و پنجه نرم می کنند، قیمت بالای این ماشین است.اما نگران این مسئله نباشید زیرا شما می توانید این خودرو را به صورت اقساطی تحویل فوری خریداری نمایید.شرایط جدید فروش اقساطی دنا معمولی و دنا پلاس ویژه مهر 98 آغاز شده است.

فروش اقساطی دنا معمولی ویژه مهر 98

فروش اقساطی دنا معمولی مهر 98با توجه به استقبال زیاد شما مشتریان عزیز برای خرید خودروی دنا معمولی این بار هم برای علاقمندان این خودرو پیشنهاد ویژه ای را داریم،شما هم اکنون می توانید از شرایط جدید فروش اقساطی دنا معمولی ویژه مهر 98 به صورت تحویل فوری استفاده نمایید و صاحب خودرو شوید.

فروش اقساطی دنا پلاس ویژه مهر 98

فروش اقساطی دنا پلاس مهر 98دنا پلاس برای کسانی که فکر زیبایی بیشتر خودروی خود هستند بسیار مناسب است.برای خرید این خودرو می توانید از پیشنهاد ما برای فروش اقساطی دنا پلاس ویژه مهر 98 بهرمند شده و به صورت فوری خودروی خود را تحویل بگیرید.

نحوه استفاده از شرایط فروش اقساطی خودرو

با مراجعه به صفحه ی قیمت خودروهای اقساطیاز آخرین لیست قیمت ها مطلع شده و پس از انتخاب خودروی مورد نظر برای محاسبه ی پیش پرداخت و اقساط با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

تلفن واحد فروش : 77480480-021 | 77164810-021