پس از نوسانات شدید قیمتی بازار خودرو در تابستان 98 به صورت آهسته کم کم شاهد کاهش نسبی خودروهای داخلی و خارجی از جمله محصولات ایران خودرو شدیم. اما باز هم با آنالیز بازار خرید و فروش خودرو میبینیم که خرید خودرو به صورت نقد هم چنان بسیار کم صورت می گیرد و اغلب به دنبال خرید اقساطی خودرو با شرایط های مختلف به خصوص برای خودروهای شرکت ایران خودرو می باشد.ما در پدیده خودرو تیراژه شرایط آسانی را برای خرید اقساطی ایران خودرو شهریور 98 برای کسانی که به دنبال شرایط مناسب هستند داریم.

خرید اقساطی ایران خودرو تحویل فوری شهریور 98

برای مشتریان پس از پروسه ی بررسی خودروها و انتخاب خودروی مورد نظر، سخت ترین کار پیدا کردن شرایط خرید اقساطی متناسب با بودجه ی خود می باشد که به دلیل بالا رفتن قیمت ها، معمولا پیش پرداخت برای خرید اقساطی خودرو نیز افزایش می یابد.اما نگران این مسئله نباشید. به طور قطع میتوانید در پیشنهاد جدید ما برای خرید اقساطی ایران خودرو شهریور 98 برنامه ریزی کنید. زیرا تحویل فوری خودرو بهترین مزایای استفاده از این شرایط می باشد.
خرید اقساطی ایران خودرو شهریور 98

چگونه از شرایط خرید اقساطی ایران خودرو شهریور 98 استفاده کنم؟

با تلاش و سرمایه گذاری شرکت در فراهم شدن موجودی محصولات ایران خودرو، این اطمینان را به متقاضیان خرید اقساطی ایران خودرو شهریور 98 میدهیم که خودروی خود را به صورت آنی تحویل می گیرند. شما از هر کجای کشور که باشید می توانید از مزایای خرید اقساطی شرکت پدیده خودرو تیراژه استفاده نمایید که جهت خرید می بایست حضوری به دفتر شرکت برای عقد قرارداد و تحویل خودرو مراجعه کنید.
خرید اقساطی ایران خودرو شهریور 98

قبل از خرید اقساطی ایران خودرو شهریور 98 نیاز به مشاوره دارم

اگه از متقاضیان خودروهای محبوب شرکت ایران خودرو می باشید، میتوانید در کانال تلگرام شرکت و یا با مراجعه به صفحه ی قیمت خودروهای موجود اقساطی لیست آخرین قیمت و خودروهای موجود در طرح خرید اقساطی ایران خودرو مطلع شوید و پس از انتخاب اتومبیل مورد نظر از طریق تماس با کارشناسان فروش شرکت از نحوه محاسبه پیش پرداخت و اقساط مطلع شوید.
تلفن واحد فروش : 77480480-021 | 77164810-021