فروش اقساطی محصولات ایران خودرو مرداد 98

فروش اقساطی محصولات ایران خودرو مرداد 98اگر از جمله کسانی هستید که منتظر اعلام شرایطی مناسب جهت خرید خودرو از محصولات ایران خودرو می باشید این مژده را به شما خواهیم داد که با بهترین شرایط ممکن فروش اقساطی ایران خودرو مرداد 98 در پدیده خودرو تیراژه خواسته ی شما را برطرف خواهیم کرد. شرکت خودرو سازی ایران خودرو به تازگی شرایط فروش اعتباری با تعداد بسیار محدود را از اول مرداد 98 اعلام کرده است که به دلیل محدودیت در تعداد، بسیاری از متقاضیان موفق به استفاده از این شرایط نخواهند بود.به همین دلیل در پدیده خودرو تیراژه شرایط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو از اول مرداد 98 آغاز نموده و تحویل خودرو به صورت فوری به مشتریان خواهد بود.

شرایط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو مرداد 98

همانند دیگر شرایط جاری در شرکت، برای خرید خودرو به صورت اقساطی تنها کافیست از میان محصولات ایران خودرو ماشین مورد نظر را انتخاب نموده و به راحتی با پیش پرداخت 50 درصد مبلغ خودرو و اقساط 24 ماهه به صورت تحویل فوری از این مزایا استفاده نمایید. برای اطلاع از خودروهای موجود به صفحه ی قیمت خودرو های موجود مدل 98 مراجعه کنید.

فروش اقساطی محصولات ایران خودرو مرداد 98 تحویل فوری

تمامی خودروهای شرکت ایران خودرو در طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو 98 تحویل فوری با مدل 98 قابل ارائه می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت نام و شرایط فروش اقساطی لطفا با تلفن واحد فروش : 77480480-021 | 77164810-021 تماس حاصل فرمایید.