اگر متقاضی خرید خودرو در تابستان 98 با شرایط مناسب و تحویل فوری هستید، به اطلاع می رساند شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه تیر 98 در پدیده خودرو تیراژه با تحویل فوری کلیه خودروها صورت میگیرد. بهترین پیشنهادها برای خرید اقساطی محصولات ایران خودرو تیر 98 را در پدیده خودرو تیراژه تجربه کنید. با کارشناسان فروش شرکت در تماس باشید.
تلفن واحد فروش : 77480480-021 | 77164810-021

فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه تیر 98

جهت استفاده از مزایای فروش اقساطی محصولات ایران خودرو تیر 98 تنها کافیست خودروی مورد نظر خود را انتخاب نموده و از طریق تماس با کارشناسان فروش شرکت از شرایط فروش خودروی مورد نظر مطلع شوید.

فروش اقساطی محصولات ایران خودرو تیر 98

در پدیده خودرو تیراژه کلیه خودروها به صورت تحویل فوری به مشتریان عزیز ارائه می شود که می توان از مزایای فروش اقساطی محصولات ایران خودرو تیر 98 نام برد.خودروهای موجود در این طرح فروش اقساطی ایران خودرو تیر 98 به شرح زیر می باشد:

فروش اقساطی پژو 206 تیر 98

از پرفروشترین محصولات شرکت ایران خودرو در سالهای اخیر خودروی پژو 206 می باشد که در مدل های تیپ 2 و تیپ 5 عرضه می شود.اگر قصد خرید یک خودروی اسپورت و جوان پسند هستید پیشنهاد ما فروش اقساطی پژو 206 98 در تیر ماه به صورت تحویل فوری می باشد.جزئیات شرایط از طریق تماس با کارشناسان فروش شرکت میسر می باشد.

فروش اقساطی پژو 207 تیر 98

پس از 206 بی شک در میان محصولات جدید ایران خودرو می توان فروش اقساطی پژو 207 98 را یکی از بهترین انتخاب ها برای هاچ بک پسند ها دانست که هم اکنون می توانید این خودرو را به صورت تحویل فوری با شرایط مناسب خریداری نمایید.جزئیات شرایط از طریق تماس با کارشناسان فروش شرکت میسر می باشد.

فروش اقساطی سمند LX تیر 98

سمند LX از زمان تولید اولین مدل  جزء خودروهای خانوادگی و مخصوص جاده در میان مردم جای گرفته است. شما میتوانید با پیش پرداخت مناسب از مزایای فروش اقساطی سمند LX 98 در تیر ماه بهرمند شوید. جزئیات شرایط از طریق تماس با کارشناسان فروش شرکت میسر می باشد.

فروش اقساطی سمند EF7 تیر 98

سمند EF7 سال 98 از لحاظ موتور بسیار خودرویی قابل اطمینان بوده که مورد توجه بسیاری از سدان پسند ها در ایران می باشد و هم چنان فروش فوق العاده ای را دارد.پیشنهاد ما در تیر ماه 98 خرید از طریق شرایط فروش اقساطی سمند ef7 سال 98 می باشد که برای اطلاع از این شرایط با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

فروش اقساطی رانا تیر 98

فروش اقساطی رانا تیر 98
رانا همانند پژو 206 صندوقدار میتوان یک خودروی اسپورت و خانوادگی دانست و انتخاب مناسبی برای قشر جوان می باشد.هم اکنون با شرایط ویژه و به صورت محدود فروش اقساطی رانا 98 تحویل فوری در پدیده خودرو تیراژه ارائه می شود.لطفا با ما در تماس باشید.

فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار تیر 98

پژو 206 صندوقدار 98 با موتور TU5 در بازار خودرو عرضه می شود که یک خودروی ترکیبی از اسپورت و خانودادگی در میان رقبای خود شناخته شده و از جمله خودروهای پرفروش در طرح های فروش اقساطی خودرو می باشد و پیشنهاد ما به شما جهت کسب اطلاعات بیشتر از این شرایط با کارشناسان فروش در تماس باشید.

فروش اقساطی اچ سی کراس تیر 98

خودروی اچ سی کراس محصول جدید از شرکت ایران خودرو می باشد که طی چند سال اخیر میتوان گفت تقریبا طرفداران خاص خود را داشته و از کیفیت مناسب لوازم برخوردار است که یک خودروی مونتاژی قابل اطمینان در بازه قیمتی خود می باشد. شرایط ویژه ای برای خرید این خودرو درنظر گرفته شده است لطفا با کارشناسان فروش در تماس باشید.

فروش اقساطی پژو پارس تیر 98

بی تردید باید فروش اقساطی پژو پارس 98 را یکی از بهترین محصولات تولید شده توسط شرکت ایران خودرو دانست و جزء پرفروشترین خودروها در طرح های مختلف فروش اقساطی خودرو در سالهای اخیر و امسال بوده است.پژو پارس 98 ایران خودرو در کلاس های مختلف و مدل های معمولی، سال، TU5 عرضه شده که تفاوت قیمت در میان مدلها وجود دارد.جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی پژو پارس تیر 98 با ما در تماس باشید.

فروش اقساطی دنا تیر 98

از پروژه های موفق ایران خودرو، خط تولید خودروی دنا می باشد که در سه مدل دنا معمولی، دنا پلاس و دنا پلاس توربو تولید و عرضه می شود. متقاضیان و علاقمندان این محصول می توانید از بهترین پیشنهادهای ما برای فروش اقساطی دنا تیر 98 تحویل فوری بهرمند شوید.با ما در تماس باشید.


تلفن واحد فروش : 77480480-021 | 77164810-021