دنا یکی دیگر از خودروهای شرکت ایران خودرو است که میتوان گفت همان سمند بهینه شده با فیس لیفت (طراحي اتومبیل و ارائه آپشنهاي جديد اعم از امكانات جديد تغييرات در گونه موتور و ..كه بستگي به حجم تغييرات ايجاد شده به دو گونه ماژور و مينور تقسيم ميشه) کلی است که به گفته شرکت قرار بود جایگزین خودروهای پژو ۴۰۵ و سمند شود. بر اساس اطلاعات منتشر شده ایران خودرو قرار بود که در سال ۱۳۹۱ عرضه شود که بالاخره پس از کش و قوس‌های فراوان بر سر قیمت گذاری و با تأخیر بسیار زیادی روانه بازار شد.با توجه به اینکه خودروی دنا طرفدار زیادی دارد به همین دلیل توجه مشتریان به خرید اقساطی این خودرو افزایش یافته است و به همین منظور فروش اقساطی دنا 98 در لیست شرایط شرکت قرار دارد.

فروش اقساطی دنا 98بررسی و امکانات دنا 98

در مورد طراحی درونی خودروی دنا، باید گفت، بیشترین اتفاقات در دسته داشبورد و غربیلک داشته است. این بخش در طراحی از دور خودروی متفاوت کپی برداری شده است که البته این بار هردو کره ای هستند. در طراحی داشبورد دنا، آنچه بیشتر از همه به نظر می رسد، کپی برداری داشبورد، کنسول میانی و دریچه های هوا از خودروی هیوندای سوناتا وای اف است که البته باید گفت گزینش خوبی بوده چراکه طراحی داشبورد و کنسول از نقاط قوت هیوندای سوناتا وای اف است.
فروش اقساطی دنا 98

آپشن های دنا 98

اگر بخواهیم نگاهی به امکانات و تجهیزات رفاهی دنا 98 بیاندازیم، میتوان به مواردی همچون سامانه کروز کنترل، سامانه کمک پارک عقب، برخورداری از نظام الکترونیکی مالتی پلکس، قابلیت دسترسی به صندوق عقب از تو اتاق، رادیوپخش با مانیتور تصویری بزرگ و قابلیت توزیع فایلهای صوتی و تصویری ، دارای قابلیت استفاده از سیستم ناوبری (رهیاب)، غربیلک دستور مجهز به دکمه های کنترل سیستم صوتی، هندزفی موبایل و کروز کنترل ، آینه های جانبی برقی، راهنمادار و تاشونده اتوماتیک، سیستم پاسخگویی به تلفن همراه (هندزفری موبایل)، جابجایی‏های صندلی‏های راننده و سرنشین جلو بصورت کاملا برقی ، نظام تهویه مطبوع اتوماتیک، امکان نصب صندلی کودک (استاندارد Isofix) و کیسه هوا اشاره کرد. فروش اقساطی دنا 98 در پدیده خودرو تیراژه میسر است.

گالری عکس دنا 98

فروش اقساطی دنا 98
فروش اقساطی دنا 98
فروش اقساطی دنا 98
فروش اقساطی دنا 98
فروش اقساطی دنا 98
فروش اقساطی دنا 98

پیشنهاد فروش اقساطی دنا 98

ما در شرکت پدیده خودرو تیراژه برای خودروی دنا مدل 98، پیشنهادهای ویژه ی فروش اقساطی دنا 98 را برای علاقمندان این خودرو داریم.همچنین میتوانید از طریق صفحه قیمت خودروهای موجود از آخرین قیمت دنا 98 مطلع شوید.
  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ خودرو به عنوان پیش پرداخت.
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید اقساطی پژو پارس 98 به صورت اقساط از 12 تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می باشد.
  • جهت ایجاد اطمینان دوجانبه سند خودرو به نام مشتری تحویل و سند به میزان بدهی در رهن شرکت باقی می ماند.
  • داشتن دسته چک معتبر.
  • در هنگام خرید اقساطی دنا 98، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.
شماره های تماس
021-77480480 | 021-77164810
ساعات پاسخگویی: 9 الی 19