ایرانی ها می دانند خودروی سمند بی شک یگانه از محصولات موفق کمپانی ایران اتومبیل می باشد که از لحاظ قیمتی نسبت به کیفیت، بها مناسبی هم دارد.پس از سمند معمولی و سمند lx ، مدل جدیدتری یعنی سمند EF7 یا همان موتور ملی توسط این کمپانی ارائه شد.این مدل از 89 و 90 تولید و روانه بازار شد و همچنان جزء پرفروشترین خودروهای داخلی نیز به حساب می آید. ما در پدیده خودرو تیراژه بهترین موقعیت خرید اقساطی را برای فروش اقساطی سمند EF7 مدل 98 به مشتریان این خودرو با شرایط تحویل فوری اقساط 36 ماهه ارائه می دهیم.کافیست با کارشناسان فروش تماس بگیرید و از شرایط فروش اقساطی مستحضر شوید.
فروش اقساطی سمند EF7 مدل 98

امکانات و بررسی سمند EF7 مدل 98

از لحاظ ظاهر این خودرو میتوان گفت طراحی ساده ای را دارد ولی همین سادگی در طراحی بدنه و داخل خودرو باعث شده به طرفدارانش حس خوبی را منتقل کند.به طور حتم می توان سمند EF7 را در مقابل سایر رقبا از محبوبیت بالاتری برخوردار است.سمند یک خودروی اقتصادی و نسبتا ارزان است و نمیتوان انتظار داشت طراحی داخلی خودرو به شکل خودروهای گران قیمت باشد.از این رو به گفته کارشناسان ایران خودرو، با توجه به قیمت خودرو و امکانات باعث رضایت مشتریان از لحاظ طراحی داخلی خودرو می شود.

گالری عکس سمند EF7 مدل 98

در ادامه تصاویر بیشتری را مشاهده نمایید.
فروش اقساطی سمند EF7 مدل 98
فروش اقساطی سمند EF7 مدل 98
فروش اقساطی سمند EF7 مدل 98
فروش اقساطی سمند EF7 مدل 98

شرایط فروش اقساطی سمند EF7 مدل 98 + قیمت سمند EF7 مدل 98

متقاضیان این خودرو و خودروهای دیگر جهت اطلاع از قیمت ها و قیمت سمند EF7 مدل 98 میتوانید با مراجعه به صفحه قیمت خودرو های موجود از آخرین لیست قیمت ها مطلع شوید. برای سال 98 شرکت پدیده خودرو تیراژه در نظر دارد شرایط ویژه ی فروش اقساطی سمند EF7 مدل 98 تحویل فوری را به علاقمندان این خودرو ارائه دهد.قبل از انتخاب شرایط فروش مورد نظر لطفا با کارشناسان شرکت جهت اطلاع از موجودی و جزئیات شرایط تماس حاصل فرمایید.
  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ خودرو به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید اقساطی پژو پارس 98 به صورت اقساط از 12 تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می باشد.
  • جهت ایجاد اطمینان دوجانبه سند خودرو به نام مشتری تحویل و سند به میزان بدهی در رهن شرکت باقی می ماند.
  • داشتن دسته چک معتبر.
  • در هنگام خرید اقساطی پژو پارس 98، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.
شماره های تماس
021-77480480 | 021-77164810
ساعات پاسخگویی: 9 الی 19