یکی از پرفروشترین و پر طرفدارترین خودروی داخلی، خودروی پژو پارس 98 که به عنوان اولین خودروی لوکس شرکت ایران خودرو شناخته شده است، می باشد.این خودرو دارای امکانات و تجهیزات رفاهی و ایمنی قابل قبولی است که توسط متخصصین و کارشناسان داخلی کشور ساخته شده است. به دلیل محبوبیت بالای این خودرو در میان مردم باعث شده است که پس از گدذشت چند سال از اولین عرضه ای این محصول توسط ایرا خودرو در بازار با وجود رقیب های جدی در سطح خود و بالاتر، همچنان بازار خودروی دست اول و دست دوم خوبی را دارد.

فروش اقساطی ایران خودرو

در کشور با برسی آمار فروش اقساطی پژو پارس 98 این مطلب را نیز مشخص میکند که ایران خودرو در میان خودروهای متعددی که تولید نموده است، در میان آنها پژو پارس 98 پرطرفدار ترین محصول آن نیز می باشد.
فروش اقساطی پژو پارس 98 + قیمت پژو پارس 98

امکانات پژو پارس 98 اقساطی تحویل فوری

این خودرو دارای امکانات و تجهیزات قابل قبول متناسب با استانداردهای روز است و مصرف سوخت پایینی دارد.از امکانات رفاهی پژو پارس 98 می توان چراغ مه شكن جلو و عقب ، چراغ نقشه خوان ، آینه‌های جانبی برقی راهنمادار، شیشه‌های سولارو ضد اشعه UV، قفل میکروسوییچی درب‌ها ، قفل مركزی با سوییچ كنترل از راه دور رادیویی، تنظیم اهرمی پشتی صندلی جلو، شیشه بالابر برقی درهای جلو و عقب، رودری بهینه، داشبورد تریم بژ، جلو آمپر جدید، دماسنج روی داشبورد، سنسور ايمنی دنده عقب، ايموبيلايزر، بازکن درب صندوق عقب از داخل اتاق را نام برد.

موتور
4 سیلندر 8 سوپاپه
حجم موتور پژو پارس 97
1761سی سی
حداکثر قدرت
97 اسب بخار در 5500 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور
155 نیوتن متر در 4250 دور در دقیقه
جعبه دنده پژو پارس 97
5 دنده دستی
شتاب 0 تا 100
11 ثانیه
حداکثر سرعت
190 کیلومتر در ساعت

گالری عکس پژو پارس 98

در این قسمت تصاویر خودروی پژو پارس 98 را مشاهده نمایید.
فروش اقساطی پژو پارس 98 + قیمت پژو پارس 98
فروش اقساطی پژو پارس 98 + قیمت پژو پارس 98
فروش اقساطی پژو پارس 98 + قیمت پژو پارس 98
فروش اقساطی پژو پارس 98 + قیمت پژو پارس 98

شرایط فروش اقساطی پژو پارس 98

  • پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد کل مبلغ خودرو به عنوان پیش پرداخت
  • الباقی مبلغ باقیمانده خرید اقساطی پژو پارس 98 به صورت اقساط از 12 تا سقف ۳۶ ماه قابل پرداخت می باشد.
  • جهت ایجاد اطمینان دوجانبه سند خودرو به نام مشتری تحویل و سند به میزان بدهی در رهن شرکت باقی می ماند.
  •     داشتن دسته چک معتبر.
  • در هنگام خرید اقساطی پژو پارس 98، همراه داشتن مدارک احراز سکونت الزامی است.
در صورتی که شما متقاضی استفاده از شرایط فروش اقساطی پژو پارس 98 هستید، پیشنهاد می کنیم که جزئیات شرایط خرید اقساطی پژو پارس 98 را از کارشناسان شرکت بپرسید.همچنین از طریق تماس با شرکت می توانید از موجودی و قیمت پژو پارس مطلع شوید و کارشناسان فروش شرکت شما را کامل راهنمایی خواهد نمود.جهت خرید این خودرو به صورت اقساطی کافیست به شرکت های مطمئنی که در زمینه فروش اقساطی خودرو فعالیت می کنند مراجعه کنید و با پرداخت مبلغی برای پیش پرداخت و قسط بندی الباقی مبلغ، نیاز خود را برای خرید این خودرو تامین کنید.هم اکنون شرایط فروش اقساطی پژو پارس 98 با تحویل فوری در شرکت پدیده خودرو تیراژه فراهم است و جهت خرید لطفا با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید .
شماره های تماس
021-77480480 | 021-77164810
ساعات پاسخگویی: 9 الی 19

شرایط مشابه فروش اقساطی پژو پارس 98

در پدیده خودرو تیراژه به دلیل تنوع شرایط میتوانید از بهترین پیشنهاد ها برای فروش اقساطی استفاده نمایید. کافیست خودروی مورد نظر خود را انتخاب نمایید