فروش اقساطی جک S۳ تحویل فوری در پدیده خودرو تیراژه موجود میباشد.کرمان موتور، یکی از خودروسازان مطرح و قدیمی ایران است که در سال ۹۰-۹۱ تولید محصولات جک را با مدل J۳ سدان و هاچ‌بک آغاز کرد و سپس با توجه به کیفیت محصولات این خودروساز چینی اقدام به تولید دیگر مدل‌ها و کلاس‌های جک S3 کرد.فروش اقساطی جک S۳ تحویل فوری در پدیده خودرو تیراژه موجود میباشد.کرمان موتور، یکی از خودروسازان مطرح و قدیمی ایران است که در سال ۹۰-۹۱ تولید محصولات جک را با مدل J۳ سدان و هاچ‌بک آغاز کرد و سپس با توجه به کیفیت محصولات این خودروساز چینی اقدام به تولید دیگر مدل‌ها و کلاس‌های جک S3 کرد.
جک S3 از نظر فضای داخلی با توجه به فاصله بین دو محور 2560 میلیمتری و صندوق بار با ظرفیت 600 لیتر، بسیار جادار و مناسب برای سفرهای خانوادگی و همینطور حمل بار‌های خانواده است. ایمنی مناسب یکی دیگر از ویژگی های رقابتی جک S3 به شمار می رود. 46 درصد بدنه از ورق های فولادی محکم و 33 درصد آن از فولاد گالوانیزه تشکیل شده است. جک S3 از ایربگ راننده و سرنشین جلو بهره می برد و به سیستم های کمکی در رانندگی همچون ترمز کمکی هیدرولیکی HBA، کنترل ESC و سیستم کمکی شروع به حرکت در سربالایی HAC مجهز شده است. جک S3 در تست های تصادف موسسه ایمنی C-NCAP موفق شده 5 ستاره را در کارنامه خود ثبت کند.از امکانات این خودرو نیز می‌توان به ایربگ راننده و سرنشین جلو-آیینه های جانبی برقی-کنترل فشار باد چرخ ها-کامپیوتر سفری-تهویه مطبوع اتوماتیک-صندلی های چرمی-سیستم کنترل پایداری الکترونیکی-سنسور پارک عقب-سانروف برقی-سیستم کنترل ایستایی در سربالایی-سیستم صوتی مجهز به 6 بلندگو-چراغ های روشنایی در روز-چراغ های اتوماتیک جلو-تنظیم سیستم صوتی از روی فرمان اشاره کرد.
جک S3

شرایط فروش اقساطی جک S3

متقاضیان خودروی جک S3 میتوانند از مزایای فروش اقساطی جک S3 با اقساط 2 ساله و تحویل فوری بهرمند شوند.متقاضیان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش اقساطی خودرو در تماس باشید.
   021-77480480 | 021-77164810     ساعات پاسخ گویی : 9:00 الی 19:00  

جک S3