فروش اقساطی جک S3 کرمان موتوربه اطلاع متقاضیان محترم محصولات کرمان موتور می رساند، شرایط فروش اقساطی جک S3 کرمان موتور با کمترین پیش پرداخت ممکن به صورت تحویل فوری و مدت دار موجود می باشد.متقاضیان میتوانند از خدمات فروش اقساطی جک S3 کرمان موتور استفاده نمایند.کرمان موتور از آغاز فروش خودروی کراس اوور جک S3 در قالب طرح فروش ویژه ولادت امام حسن عسکری از فردا 19 آذر و با شرایط اقساطی خبر داد.
آن طور که شرکت  کرمان موتور اعلام کرده است شرایط فروش این خودرو کراس اوور با قیمت قعطی بوده و زمان تحویل نیز یکماهه خواهد بود. در این طرح 2 روش فروش اقساطی با پیش پرداخت  66 میلیون تومان و اقساط 36 ماهه با تحویل فوری و پیش فروش تسهیلاتی با پیش پرداخت 24 میلیون تومان و با قیمت قطعی اعلام شده است.

مشخصات و امکانات جک S3 کرمان موتور

جک S3 از موتور 1600 سی سی چهار سیلندر با استاندارد آلایندگی یورو5 بهره می برد. این کراس اور شهری مجهز به گیربکس CVT و سیستم فرمان برقی EPS است. از دیگر تجیهزات این خودرو می توان به ايربگ راننده و سرنشين جلو، كنترل فشار باد چرخ ها TPMS ،ABS+EBD، سيستم كنترل پايداری ESC، ترمز كمكی هيدورليك HBA، سيستم كنترل ايستايي در سر بالايی HAC، سانروف، آينه های جانبی با تنظيم برقي و گرمكن، تنظیم سیستم صوتی از روی فرمان، كامپيوتر سفری، تهويه مطبوع اتوماتيك، صندلی چرمی، سيستم پخش MP5، بلوتوث، ورودی AUX و USB، ورودی iPod و 6 بلندگو اشاره کرد.

تماس با کارشناسان فروش اقساطی جک S3

متقاضیان خودروی جک S3 کرمان موتور میتوانند از مزایای فروش اقساطی این خودرو با اقساط 2 ساله و تحویل فوری بهرمند شوند.متقاضیان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش اقساطی خودرو در تماس باشید.
 021-77480480 | 021-77164810  ساعات پاسخ گویی : 9:00 الی 19:00 
فروش اقساطی جک S3 کرمان موتور