چری تیگو 7,عکس چری تیگو 7,مشخصات فنی چری تیگو 7, مدیران خودرو قرار است که روز سه‌شنبه 29 آبان ماه نسخه جدید و بروزتر چری تیگو 7 را رونمایی کند.

تغییرات شکل گرفته در این خودرو بیشتر مربوط به بخش کابین است و در بخش ظاهری فقط رینگ‌های تیگو7 تغییر کرده است. این خودرو به احتمال فراوان با قیمتی بالاتر از نسخه قبلی به فروش خواهد رسید. این خودرو از نظر قوای فنی با همان مشخصات قبل عرضه خواهد شد. موتوراین خودرو مجهز به تکنولوژی توربوشارژ میباشدکه با حجم 1.5 لیتر قادر به تولید قدرت 147 اسب بخار و گشتاور 210 نیوتن برمتر میباشد .از مزایا آن میتوان به شتاب صفرتاصد این خودرو 10.9 ثانیه میباشد ، همچنین مصرف سوخت خودرو تیگو7 مقدار 6.5 لیتر به ازای هر 100 کیلومتر میباشد. میتوان ازمهمترین مزایای سیستم توربو شارژر را افزایش شتاب وقابلیت رانندگی اسپورتی درکنارکاهش مصرف دانست.

تغییرات شکل گرفته در تیگو7 جدید:

رینگ های جدید و بروزتر

کنسول مرکزی جدید

کنسول جدید دارای طراحی زیبا و لوکس تر بوده و همچنین ادوات آن در دسترس تر میباشد که در مجموع به زبان طراحی جدید چری و خودروهای لوکس امروزی بسیار نزدیک میباشد.

تریم داخلی اسپورت وشکیل

استفاده از تریم قهوه ای تیره، طراحی فضای داخلی را بسیار گرم تر و لوکس تر کرده و آن را مشابه شاسی بلندهای لوکس اروپایی می نماید.

دستگیره ها با طراحی جدید و زیباتر

 طراحی با چرم با کیفیت

روکش درها با طراحی بی نظیر چرم و دوخت سفید زیبایی بیشتر، کیفیت بالاتر و استایل لوکس تر

نمایی کلی از کابین جدید تیگو7

 

چری تیگو 7,عکس چری تیگو 7,مشخصات فنی چری تیگو 7,

چری تیگو 7,عکس چری تیگو 7,مشخصات فنی چری تیگو 7,

 جهت بزرگنمایی روی تصویر مورد نظر کلیک کنید.