پژو پارس
بهترین مدل پژو پارس

 پژو پارس در ایران خودرویی پر طرفدار و پر فروش به شمار می رسد.ممکن است برای خیلی ها این سوال پیش بیاد که بهترین مدل پژو پارس کدام است؟حدود ۱۶ سال از معرفی پژو پارس می‌گذرد و همچنان پس از گذشت مدت‌ها با همان شکل و ظاهر اولیه و تغییرات اندک، هر ساله به فروش می‌رود. 3 سال پیش و پس از مدت‌ها تولید داشبورد‌های قدیمی و از مد افتاده پژو پارس، به دلیل اجبار استاندارد به نصب دو کیسه هوا روی خودرو‌های داخلی طراحان داخلی ایران خودرو تصمیم به ایجاد تغییرات اساسی بر روی آن گرفتند. از آن سال تاکنون طرح داشبورد جدید این خودرو در مقایسه با نمونه‌های قدیمی‌تر با نورآوری بیشتری همراه بوده و با استفاده از متریال‌هایی با طرح چوب، حس بهتری به سرنشینان منتقل می‌کند. با این وجود پاشنه آشیل پژو پارس همچون دیگر محصولات ایران خودرو به قوت خود باقی مانده و آن استفاده بیش از اندازه از پلاستیک خشک در طراحی داخلی است. با این همه سطح صاف ایجاد شده بر روی داشبورد که اصطلاحا با عنوان داشبورد سوناتایی معروف شده جذابیت خاصی به آن می‌بخشد.

داشبورد پژو پارس
پژو پارس

همچنین اگر از نبود آپشن تنظیم ارتفاع فرمان و زاویه قرارگیری بد آن بگذریم؛ می‌توان به سیستم صوتی با کنترل‌های روی فرمان، آینه‌های برقی، شیشه‌های برقی تمام پنجره‌ها، غربیلک فرمان چرمی، سنسور دنده‌عقب و صندلی‌هایی با تنظیم برقی به عنوان دیگر تجهیزات فروش اقساطی پژو پارس اشاره کنیم. جدا از امکانات داخلی چیزی که امیدوارکننده به نظر می‌رسد فضای صندوق عقب این خودرو است که با حجم 470 لیتری وسایل مورد نیاز مسافرت یک خانواده 5 نفره را به راحتی در خود جای می‌دهد. پژو پارس همچنان از پیشرانه 1٫8 لیتری XU7 بهره می‌برد. این پیشرانه 8 سوپاپ با حجم 1761 قدرتی معادل 100 اسب بخار در 6000 دور بر دقیقه و گشتاور 153 نیوتن متر در 3000 دور بر دقیقه را ایجاد می‌کند. با این همه یکی از مشکلات این پیشرانه مصرف سوخت بالای آن است که عددی در حدود 13 لیتر در هر 100 کیلومتر شهری و 7 لیتر در هر 100 کیلومتر برون شهری را نشان می‌دهد. در مجموع این خودرو با مصرف سوخت ترکیبی 9٫5 لیتر در هر صد کیلومتر در رده مصرف سوخت G. قرار می‌گیرد. نیروی این پیشرانه از طریق یک گیربکس 5 سرعته دستی به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود و به گفته مسئولان ایران‌خودرو شتاب صفر تا 100 آن 13٫2 ثانیه است.سیستم تعلیق پژو پارس در محور جلو از نوع مک فرسون و در محور عقب از گونه پیچشی است. نرمی این خودرو در قیاس با سایر محصولات وطنی و خودرو‌های چینی نمره قبولی را کسب می‌کند. این خودرو در چرخ‌های جلو از ترمز‌های دیسکی مجهز به سیستم ABS و در چرخ‌های عقب از ترمز‌های کاسه‌ای برخوردار است.

ما برای شما بهترین پیشنهاد برای خرید پژو پارس به صورت فروش اقساطی خودرو را داریم. جهت کسب اطلاع از شرایط فروش اقساطی پژو پارس لطفا با شماره های 77480480-021 | 77164810-021 تماس حاصل فرمایید.