خودروی جدید سایپا یعنی ساینا اتوماتیک که تقریبا میتوان گفت همان تیبا با تغییراتی در آن به وجود آمده تولید می شود. پلتفرمی که ساینا اتوماتیک از آن بهره می برد با خودروی تیبا مشترک است و یکی دیگر از محصولات کوچک سایپا به حساب می آید. همانند سایر محصولات سایپا قرار بود ساینا اتوماتیک خودرویی ارزان و اقتصادی از کار درآید ولی به علت قیمت نسبتا بالای آن کمتر مورد استقبال قرار گرفت. به همین ترتیب به گفته ی فعالان بازار خودرو فروش اقساطی ساینا اتوماتیک می تواند اطمینان خرید علاقمندان این خودرو را تضمین کند.

فروش اقساطی ساینا اتوماتیک

فروش اقساطی ساینا اتوماتیک

تولید و ساخت ساینا اتوماتیک در سال 94 کلید خورد و یک شرکت از بلژیک موظف به تولید گیربکس این خودرو شد. ساینا اتوماتیک را می توان اولین خودروی اتوماتیک که به دست سایپا تولید شده نام برد. تفاوتی که ساینا اتوماتیک با مدل دستی و تیبا دارد را می توان به دریچه گاز برقی و تغییر سیستم برق‌ خودرو اشاره کرد که به واسطه ی این موارد می توان آپشن های برقی نظیر فرمان برقی، کروز، کی‌لس، مالتی مدیا روی این خودرو نصب کرد. فروش اقساطی ساینا اتوماتیک روشی مناسب جهت خرید این ماشین می باشد.

فروش اقساطی ساینا اتوماتیک

نقاط قوت و ضعف ساینا اتوماتیک

با بررسی این خودرو می توان برای نقاط قوت این خودرو به فضای جادار کابین خودرو، بهبود سطح ایمنی نسبت به تیبا، امکانات بیشتر نسبت به مدل دنده دستی، تفاوت در فرمان خودرو نسبت به مدل دستی مثال زد که از طرفی باز هم کیفیت ساخت پایین و شباهت کامل مشخصات فنی با خودروی تیبا از جمله معایب این خودرو می باشد. ساینا اتوماتیک و دنده ای از لحاظ ظاهری تفاوتی با هم ندارند. موتور استفاده شده برای ساینا اتوماتیک با حجم 1500 سی سی بوده که توانایی تولید 87 اسب بخار قدرت و گشتاور 128 نیوتن متر داشته که گیربکس آن هم از مدل CVT اتوماتیک می باشد.

تصاویر ساینا اتوماتیک

فروش اقساطی ساینا اتوماتیکفروش اقساطی ساینا اتوماتیک
فروش اقساطی ساینا اتوماتیکفروش اقساطی ساینا اتوماتیک

شرایط فروش اقساطی ساینا اتوماتیک

برای خرید ساینا اتوماتیک می توانید از پیشنهادات ویژه ی ما بهرمند شوید. در پدیده خودرو تیراژه شرایط فروش اقساطی ساینا اتوماتیک برقرار بوده و از مزایای این روش فروش تحویل آنی خودرو می باشد که شما با اطمینان خاطر می توانید این خودرو را با شرایط ویژه اقساطی خریداری نمایید.
  • مبلغ پیش پرداخت برای فروش اقساطی ساینا اتوماتیک برابر 50 تا 60 درصد مبلغ خودرو در نظر گرفته شده است.
  • الباقی مبلغ خودرو طی اقساط 12 ماهه و 24 ماهه قابل پرداخت می باشد.
  • پرداخت اقساط به صورت چکی و یا ماهیانه به انتخاب مشتری صورت می گیرد.
  • برای اطلاع از تغییرات در قیمت این خودرو به صفحه ی قیمت خودروهای اقساطی مراجعه کنید.
شماره های تماس جهت محاسبه ی پیش پرداخت و اقساط خودرو
021-77480480 | 021-77164810
ساعات پاسخگویی: 9 الی 19

شرایط مشابه برای فروش اقساطی ساینا اتوماتیک

در پدیده خودرو تیراژه تنوع محصولات سایپا جهت تحویل به مشتریان گرامی وجود دارد. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو لطفا روی نام خودروی مورد نظر کلیک کنید.