سایپا ساینا 98 یکی دیگر از محصولات سایپا هست که شباهت های زیادی از نظر فنی و ظاهری با تیبا دارد. ساینا در دو مدل دنده اتوماتیک و دنده دستی در بازار موجود بوده که طرفداران زیادی در زمینه فروش اقساطی ساینا 98 در ایران نسبت به خرید این خودرو اقدام می کنند. از نظر مردم شرکت سایپا خیلی تمایل به ساخت خودروهای کوچک دارد البته باید در نظر داشت برای کشورمان خودرو های اقتصادی مختلف برای قشر متوسط و ضعیف بسیار نیاز است.

فروش اقساطی ساینا 98 تحویل فوری

ساینا 98 بر روی پلتفرم ایکس 200 که همان پلافرم مورد استفاده در تیبا است، شناخته شده است. پس از معرفی آن خودروهای متنوعی از جمله ساینا 98 تولید و عرضه شد. فروش اقساطی ساینا 98 تحویل فوری از سال 94 آغاز شده و تا به امروز با ظاهری جدید و مناسب برای شهر ارائه می شود. تغییرات انجام شده بر روی ساینا 98 شامل چراغ های اسپورت، جلو پنجره ای جدید، طراحی سپر، ایجاد مه شکن برو روی سپر و صندوق عقب آن می باشد. موتور ساینا مانند تیبا 1503 سی سی بوده که قدرت 87 اسب بخار و گشتاور 128 نیوتون متر را تولید می کند که به دلیل وزن کم خودرو شتاب خوبی دارد. مصرف سوخت ساینا 7 لیتر در 100 کیلومتر براوورد شده. فروش اقساطی ساینا 98 تحویل فوری برای علاقمندان این ماشین قابل ارائه است.

فروش اقساطی ساینا 98

فروش اقساطی سایپا ساینا 98

از امکانات مهم خودروی ساینا دو کیسه هوا برای راننده و سرنشین جلو، سنسور دنده عقب، ترمز ضد قفل (ABS) و ترمز کمکی (EBD) مثال زد. مدل فول ساینا که به عنوان فروش اقساطی سایپا ساینا 98 عرضه می شود مجهز به هشدار افت فشار باد در لاستیک های خودرو، قفل خودکار درها با رسیدن به سرعت 10 کیلومتر ، باز شدن اتوماتیک دربها هنگام تصادف و نگهدارنده‌ی صندلي كودك است.

تصاویر ساینا 98

فروش اقساطی ساینا 98فروش اقساطی ساینا 98
فروش اقساطی ساینا 98فروش اقساطی ساینا 98
فروش اقساطی ساینا 98فروش اقساطی ساینا 98
* تصاویر برگرفته از وب سایت محترم زومیت

شرایط فروش اقساطی ساینا 98

علاقمندان زیادی به دنبال شرایط فروش اقساطی ساینا 98 بوده که برای این دسته از متقاضیان شرایط ویژه ای در نظر گرفته شده است. از مزایای فروش اقساطی ساینا 98 میتوان به تحویل آنی این خودرو اشاره داشت که متقاضی هم زمان با عقد قرارداد خودرو، خودروی خود را تحویل خواهند گرفت.
  • مبلغ پیش پرداخت برای فروش اقساطی ساینا 98 برابر 50 تا 60 درصد مبلغ خودرو در نظر گرفته شده است.
  • الباقی مبلغ خودرو طی اقساط 12 ماهه و 24 ماهه قابل پرداخت می باشد.
  • پرداخت اقساط به صورت چکی و یا ماهیانه به انتخاب مشتری صورت می گیرد.
  • برای اطلاع از تغییرات در قیمت این خودرو به صفحه ی قیمت خودروهای اقساطی مراجعه کنید.
شماره های تماس جهت محاسبه ی پیش پرداخت و اقساط خودرو
021-77480480 | 021-77164810
ساعات پاسخگویی: 9 الی 19

شرایط مشابه فروش اقساطی ساینا 98

در پدیده خودرو تیراژه تنوع محصولات سایپا جهت تحویل به مشتریان گرامی وجود دارد. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو لطفا روی نام خودروی مورد نظر کلیک کنید.