از زمان ورود خودروهای چینی در کشور ما برخی از مردم پس از اینکه رضایت کافی از خودروهای داخلی نداشتند به شدت به خرید خودروی چینی روی آوردند. یکی از برندهای موفق در کشور ما به طور قطع می توان برلیانس را نام برد که یک محصول جم و جور آن فروش اقساطی برلیانس H230 بوده که توجه بسیاری از خریداران خودروی چینی را به خود جلب نموده است. برلیانس H230 را می توان مناسب برای اقشار ضعیف جامعه مناسب دانست و طراحی آن را یک شرکت ایتالیایی انجام داده است.

فروش اقساطی برلیانس H230

فروش اقساطی برلیانس H230 تحویل فوری

وقتی از نمای بیرون به برلیانس H230 نگاه می کنید طراحی چندان زیبایی را ندارد اما می توان مورد پسند کسانی که دنبال خودرویی خاص هستند قرار بگیرد زیرا حاصل زحمات طراحان غربی در صنعت خودروی چین بوده که همین امر باعث شده نسبت به رقبای خود که از طراحی قدیمی برخوردار است، ظاهر آن را قابل قبول دانست. شرکت برلیاس پیشرفت خود را در نحوه ی طراحی قوی جلوپنجره ای و خطوط به کار رفته در طراحی برلیانس H230 به همراه نحوه قرارگرفتن چراغ های زوزنقه ای این خودرو می داند. فروش اقساطی برلیانس H230 تحویل فوری برای علاقمندان خودروی چینی با قیمت مناسب بسیار گزینه ی خوبی می باشد.

فروش اقساطی برلیانس H230

امکانات رفاهی برلیانس H230

در داخل خودروی برلیانس H230 که نگاهی بیاندازیم می توان پلاستیک خشک و ارزان به کار رفته برای تولید داشبورد و ادوات داخلی این خودرو را کاملا حس کرد اما نمی توان زیبایی نسبتا خوب داخل برلیانس H230 را کتمان کرد و شرکت برلیانس کیفیت مونتاژ این خودرو را مناسب ارزیابی می کنند. صندوق عقب بزرگ و جادار این ماشین را مناسب برای استفاده خانواده ها کرده و فروش اقساطی برلیانس H230 انتخابی مناسب برای خانواده ها می باشد. با نگاه به برخی از تجهیزات و و امکانات رفاهی، ایمنی این خودرو می توان به ترمز جلو دیسکی – ترمز عقب کاسه ای – ABS – EBD، کیسه هوای سرنشینان جلو، مانیتور با قابلیت پخش MP3، رینگ 15 اینچی، سانروف، سنسور دنده عقب اشاره داشت. این خودرو نیز همانند سایر محصولات برلیانس از دو مدل دنده ای و اتوماتیک قابل ارائه به شما می باشد.

فروش اقساطی برلیانس H230

گالری تصاویر برلیانس H230

فروش اقساطی برلیانس H230فروش اقساطی برلیانس H230فروش اقساطی برلیانس H230
فروش اقساطی برلیانس H230فروش اقساطی برلیانس H230فروش اقساطی برلیانس H230

بهترین پیشنهاد فروش اقساطی برلیانس H230

یکی از پیشنهادهای خوب پدیده خودرو تیراژه برای خرید یک خودروی اقتصادی، کم مصرف، نسبتا مدرن و نرم فروش اقساطی برلیانس H230 می باشد که با توجه به استقبال بالا از خودروهای چینی، این محصول نیز جزء خودروهای پر فروش شرکت محسوب شده و همچنان طرح فروش اقساطی برلیانس H230 تحویل فوری برای شما فراهم می باشد.

نحوه ثبت نام فروش اقساطی برلیانس H230

برای خرید یک خودروی چینی ارزان قیمت همین الان دست به کار شوید. بهترین شرایط فروش اقساطی برلیانس H230 در پدیده خودرو تیراژه برای متقاضیان برلیانس فراهم شده استو می توانید از مزایای تحویل فوری این شرایط بهرمند شوید.
  • مبلغ پیش پرداخت برای فروش اقساطی برلیانس H230 برابر 50 تا 60 درصد مبلغ خودرو در نظر گرفته شده است.
  • الباقی مبلغ خودرو طی اقساط 12 ماهه و 24 ماهه قابل پرداخت می باشد.
  • پرداخت اقساط به صورت چکی و یا ماهیانه به انتخاب مشتری صورت می گیرد.
  • برای اطلاع از تغییرات در قیمت این خودرو به صفحه ی قیمت خودروهای اقساطی مراجعه کنید.
شماره های تماس
021-77480480 | 021-77164810
ساعات پاسخگویی: 9 الی 19

شرایط مشابه با فروش اقساطی برلیانس H230

در پدیده خودرو تیراژه تنوع محصولات برلیانس جهت تحویل به مشتریان گرامی وجود دارد. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو لطفا روی نام خودروی مورد نظر کلیک کنید.