مدتی بود که در بازار خودرو داخلی تنها چند مدل خودرو از 3 خودروساز تولید و عرضه می شد. اما با گذشت زمان هم اکنون با رقابتی که خودرو سازان باهم دارند تنوع خودروهای چینی نیز در بازار بسیار زیاد شده و هر سال به تعداد آنها افزوده می شود. یکی از محصولات موفق برلیانس که طرفدار زیادی نیز دارد مدل برلیانس H320 بوده که در کشور ما فروش اقساطی برلیانس H320 برای علاقمندان خودروهای چینی و بخصوص این برند بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اگر به دنبال خرید این خودرو هستید در این مطلب بررسی کلی و شرایط فروش این خودرو اراده شده است.

فروش اقساطی برلیانس H320

مشخصات فنی برلیانس H320

برای خودروی برلیانس H320 از موتور 1500 ساتفاده شده که توانایی تولید 103 اسب بخار قدرت و گشتاور 138 نیوتن متر را دارد. برلیانس H320 4 سیلندر و 16 سوپاپ است که قدرت نسبتا خوبی در مقابل رقبای خود را دارد. این خودرو در دو مدل 4 سرعته اتوماتیک و 5 سرعته دنده دستی برای متقاضیان فروش اقساطی برلیانس H320 قابل عرضه می باشد.

اتوماتیک

دستی

تیپ

اتوماتيك ۴ سرعته

دستي ۵ سرعته

گیربکس

بنزيني - خطي - BM16LB

نوع و مدل موتور

۴سيلندر - ۱۶ سوپاپ

تعداد سيلندر - تعداد سوپاپ

۱۶۵۴ سي سي

حجم موتور cc

۱۱۴ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور بر دقيقه

حداكثر قدرت

۱۵۴ نيوتن متر در ۴۰۰۰ دور بر دقيقه

حداکثر گشتاور

يورو۵

سطح استاندارد آلايندگي

تقويت شده برقي - دنده شانه اي - قابل تنظيم

نوع فرمان

سيستم مستقل مك فرسون

سيستم تعليق جلو

سيستم نيمه مستقل ميل پيچشي

سيستم تعليق عقب

ديسكي تهويه شونده

جلو

ديسكي

عقب

فروش اقساطی برلیانس H320

برخی از امکانات رفاهی و ایمنی خودروی برلیانس H320 شامل كيسه هوای جلو، سيستم ترمز ABS+EBD، سيستم تهويه مطبوع، سيستم تنظيم هوای ورودی (الكتريكی)، سانروف برقی،
سنسور دنده عقب، بسته شدن پنجره ها با استفاده از ريموت كنترل، قابليت تنظيم صندلی راننده در ۸ جهت به همراه تنظيم گودی كمر، قفل مركزی به همراه كنترل از راه دور، مالتی مديا به همراه سيستم رهياب (۴عدد بلندگو + ۲عدد توئيتر)، تنظيم برقی آينه ها، تنظيم ارتفاع نور چراغ جلو، سيستم تاشو براي صندلي عقب ۴:۶، باز شدن خودكار درها هنگام تصادف، سيستم ضد سرقت موتور، سيستم ورود و استارت بدون كليد می باشد.

فروش اقساطی برلیانس H320

فروش اقساطی برلیانس H320 تحویل فوری

طراحی داخل و خارجی خودروهای چینی تقریبا با خودروهای روز جهان قابل قیاس است و می توان پیشرفت این موضوع را در خودروی برلیانس H320 را نیز احساس کرد در صورتی که خودروهای ساخت داخل تغییر قابل توجهی نداشته و همچنان روی پلتفرم های تکراری خودرو تولید می کنند. یک انتخاب مناسب برای خرید خودروی جم و جور و زیبا می توان فروش اقساطی برلیانس H320 تحویل فوری باشد که توانایی خرید برای علاقمندان این محصول را بالاتر می برد.

فروش اقساطی برلیانس H320

شرایط فروش اقساطی برلیانس H320

تنوع خودروی چینی در بازار ایران رو به افزایش است و به همین علت انتخاب خودرو از میان این محصولات کمی دشوار است. اما پیشنهاد مناسب برای متقاضیان برلیانس H320 می توان شرایط فروش اقساطی برلیانس H320 باشد که از مزایای این روش خرید تحویل فوری بودن خودرو بوده که تنها 1 ساعت هم زمان با عقد قرارداد زمان می برد.
  • مبلغ پیش پرداخت برای فروش اقساطی برلیانس H320 برابر 50 تا 60 درصد مبلغ خودرو در نظر گرفته شده است.
  • الباقی مبلغ خودرو طی اقساط 12 ماهه و 24 ماهه قابل پرداخت می باشد.
  • پرداخت اقساط به صورت چکی و یا ماهیانه به انتخاب مشتری صورت می گیرد.
  • برای اطلاع از تغییرات در قیمت این خودرو به صفحه ی قیمت خودروهای اقساطی مراجعه کنید.
شماره های تماس
021-77480480 | 021-77164810
ساعات پاسخگویی: 9 الی 19

شرایط مشابه با فروش اقساطی برلیانس H320

در پدیده خودرو تیراژه تنوع محصولات برلیانس جهت تحویل به مشتریان گرامی وجود دارد. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو لطفا روی نام خودروی مورد نظر کلیک کنید.