رنو لتیتود انتخابی مناسب در بازار خودروهای کارکرده
مدل لتیتود رنو‌  یکی از خاص‌‌ترین گزینه‌‌هایی است که در حال حاضر در بازار دست‌‌دوم در بین مدل‌‌های دیگر این برند می‌‌توان خریداری کرد.
 
لتیتود در مدل‌‌های 2011 و 2012 به کشور وارد شده ‌و به واسطه محدود‌بودن تعداد این خودرو می‌‌تواند گزینه‌‌ای مناسب برای خریدارانی باشد که علاقه به خرید خودروهای خاص و کم‌‌تعداد دارند. هنگامی که لتیتود پایش به ایران باز شد، با توجه به اینکه این مدل لوکس‌‌ترین سدان رنو بود، بسیاری بر این باور بودند که بتواند از فروش مناسبی برخوردار شود اما به واسطه قیمت‌‌گذاری بالاتر و نادرست نسبت به رقبا نتوانست موفقیت بزرگی را برای رنو در این کلاس و در ایران رقم بزند.
این سدان لوکس از پیشرانه 3.5 لیتری 6 سیلندر با حداکثر توان 241 اسب بخار بهره می‌‌برد و شتاب صفر تا صد 8.4 ثانیه در کنار مصرف سوخت معقول 9.9 لیتر به صورت ترکیبی را برای خریدار به ارمغان می‌‌آورد. علاوه بر شتاب و قدرت مناسبی که این خودرو با توجه به ابعاد و کلاسش در اختیار خریداران قرار می‌‌دهد، در بخش تجهیزات رفاهی و ایمنی نیز در سطح کاملا قابل قبول و بالایی قرار دارد.
از جمله امکانات رفاهی این خودرو می‌‌توان به سیستم تهویه اتوماتیک به همراه خوشبوکننده هوا، چراغ‌‌های زنون، سنسور نور، سنسور باران، کروزکنترل، سقف پانوراما و صندلی‌‌های برقی اشاره کرد. در حال حاضر نمونه‌‌های کارکرده این خودرو در بازار آزاد با قیمتی بین 118 الی 130 میلیون تومان به فروش می‌‌رسد و با توجه به بهره‌‌گیری از آپشن‌‌های نسبتا کامل در کنار پیشرانه‌‌ای پرقدرت می‌‌توان لتیتود را یکی از انتخاب‌‌های برتر در این بازه قیمت دانست.