خودروی پراید 131 یک خودروی اقتصادی است که در کشورمان خریدار زیادی دارد. آنچه که در مورد پراید 131 سایپا می توان گفت قیمت پایین آن است که نسبت به دیگر خودروهای تولید داخل از قیمت پایینی برخوردار بوده و همین مزیت باعث شده فروش اقساطی پراید 131 بسیار طرفدار داشته باشد. اما نکته ی قابل توجه برای این خودرو این است که به ایمنی پراید 131 نمیتوان اطمینان کرد زیرا کیفیت پایین در وسایل به کار رفته در این خودرو موجب شده از ایمنی پایینی برخوردار باشد، اما در آخرین مدل آن نسبتا بدنه ی خودرو محکمتر شده است.

فروش اقساطی پراید 131

فروش اقساطی پراید 131 تحویل فوری

در مقابل ایمنی پایین پراید 131 نکات مثبتی نیز شامل این خودرو می شود که می توان به قیمت پایین، لوازم یدکی ارزان و در دسترس، مصرف سوخت پایین و مناسب خانواده اشاره داشت. هدف از تولید این خودرو توسط سایپا یک خودروی ارزان و مناسب شهر است که فروش اقساطی پراید 131 تحویل فوری بسیار مورد توجه قشر متوسط و پایین قرار گرفته است. 

فروش اقساطی پراید 131

با توجه به ارزان بودن این ماشین نباید توقع آپشن قابل توجه در این خودرو بود، به طور مثال در اکثر خودروهای جدید ریموت و دزدگیر وجود دارد اما پراید 131 فاقد دزدگیر است.

فروش اقساطی پراید 131 بدون ضامن

بی شک کسانی که قصد خرید خودرو اقساطی دارند نگران شرایط آن از جمله ضامن هستند. شما متقاضی عزیز با اطمینان خاطر می توانید از مزایای فروش اقساطی پراید 131 بدون ضامن استفاده کنید. بدین صورت که برای خرید اقساطی پراید 131 می بایست جهت اقساط چک معتبر ارائه دهید که همین چک شما به عنوان ضمانت نیز به حساب می آید و شما خودروی خود را به صورت تحویل فوری هم زمان با عقد قرارداد تحویل خواهید گرفت.

فروش اقساطی پراید 131

شرایط فروش اقساطی پراید 131

متقاضیان و علاقمندان خودروی پراید 131 می توانید با شرایطی مناسب نسبت به شرایط فروش اقساطی پراید 131 اقدام به خرید نمایید و به راحتی صاحب این خودرو شوید. از مزایای این روش فروش تحویل فوری خودرو هم زمان با عقد قرارداد می باشد که این مسئله می تواند اطمینان مشتریان را به همراه داشته باشد.
  • مبلغ پیش پرداخت برای فروش اقساطی پراید 131 برابر 50 تا 60 درصد مبلغ خودرو در نظر گرفته شده است.
  • الباقی مبلغ خودرو طی اقساط 12 ماهه و 24 ماهه قابل پرداخت می باشد.
  • پرداخت اقساط به صورت چکی و یا ماهیانه به انتخاب مشتری صورت می گیرد.
  • برای اطلاع از تغییرات در قیمت این خودرو به صفحه ی قیمت خودروهای اقساطی مراجعه کنید.
شماره های تماس جهت محاسبه ی پیش پرداخت و اقساط خودرو
021-77480480 | 021-77164810
ساعات پاسخگویی: 9 الی 19

شرایط مشابه فروش اقساطی پراید 131

در پدیده خودرو تیراژه تنوع محصولات سایپا جهت تحویل به مشتریان گرامی وجود دارد. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو لطفا روی نام خودروی مورد نظر کلیک کنید.