فروش اقساطی پراید 132

پراید 132 یکی دیگر از نمونه های پراید است که از سال 87 با اعمال برخی تغییرات در پراید 131 در تیپ های مختلف مانند TL، EX، LX، SE، SL و SX تولید و به علاقمندان فروش اقساطی پراید 132 ارائه می شود. پراید 132 یک خودروی با استهلاک پایین، بازار خرید و فروش خوب، قطعات یدکی ارزان و در دسترس و مناسب برای رانندگی در شهر می باشد.از معایب این خودرو می توان به کیفیت پایین ساخت، سیستم تعلیق و ترمز ضعیف، فضای کم کابین و پیشرانه با بازدهی کم اشاره کرد.

فروش اقساطی پراید 132

فروش اقساطی پراید 132 تحویل فوری

پراید 132 همانند سایر مدل های پراید از پلتفرم ایکس 100 بهره می برد که همین مورد باعث شده شباهت این خودروها به هم زیاد باشد. چراغ های جلو، جلو پنجره ای جدید، طرح جدید چراغ خطر های عقب، سپرهای با طراحی جدید از تغییرات پراید 132 نسبت به صبا می باشد. 

فروش اقساطی پراید 132

طراحی و کیفیت داخلی این خودرو همانند سایر مدل ها کاملا شبیه به هم هست و تفاوت خاصی ندارد اما نکات مثبت آن مجهز شدن این خودرو به کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، تهویه، ترمز ABS و آینه های تاشو با قابلیت تنظیم از داخل می باشد که برای یک خودروی اقتصادی نباید بیشتر از اینها توقع داشت. با این حال فروش اقساطی پراید 132 تحویل فوری از جمله پرطرفدارترین شرایط خرید این خودرو می باشد.

مجهز به سيستم كاهش آلايندگي هاي خروجي اگزوز
نوع گيربكسدستي
تعداد دنده۵ سرعته
نوع موتوربنزيني (استاندارد آلايندگي يورو4)
تعداد سيلندر - تعداد سوپاپ۴سيلندر خطي
حجم موتور cc۱۳۲۳
حداكثر قدرت hp@5250rpm۷۱
حداکثر گشتاور Nm/2750rpm۱۰۸
سيستمدنده شانه اي
حداقل شعاع چرخش۴/۵۵ متر
جلوديسكي
عقبكاسه اي

شرایط فروش اقساطی پراید 132

علاقمندان برای خرید این خودرو می توانید از فرصت خرید به صورت اقساطی بهرمند شوید. از مزایای شرایط فروش اقساطی پراید 132 ، تحویل فوری خودرو هم زمان با عقد قرارداد می باشد که این مسئله می تواند اطمینان مشتریان را به همراه داشته باشد.
  • مبلغ پیش پرداخت برای فروش اقساطی پراید 132 برابر 50 تا 60 درصد مبلغ خودرو در نظر گرفته شده است.
  • الباقی مبلغ خودرو طی اقساط 12 ماهه و 24 ماهه قابل پرداخت می باشد.
  • پرداخت اقساط به صورت چکی و یا ماهیانه به انتخاب مشتری صورت می گیرد.
  • برای اطلاع از تغییرات در قیمت این خودرو به صفحه ی قیمت خودروهای اقساطی مراجعه کنید.

شماره های تماس جهت محاسبه ی پیش پرداخت و اقساط خودرو

021-77480480 | 021-77164810

ساعات پاسخگویی: 9 الی 19

شرایط مشابه برای فروش اقساطی پراید 132

در پدیده خودرو تیراژه تنوع محصولات سایپا جهت تحویل به مشتریان گرامی وجود دارد. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو لطفا روی نام خودروی مورد نظر کلیک کنید.