وقتی حرف از تولید تیبا صندوقدار شد در افکار عمومی جای افتاد که سایپا قصد دارد تولید پراید را متوقف کند و خودروی تیبا را جایگزین آن کند. اما این تصور فقط در حد گمان بود و شرکت سایپا یک خودروی جدید به نام تیبا را تولید و روانه بازار کرد. تیبا صندوقدار همانند پراید یک خودروی اقتصادی می باشد و فروش اقساطی تیبا صندوقدار برای مردم می تواند گزینه ی مناسبی برای خرید تیبا صندوقدار باشد.

فروش اقساطی تیبا صندوقدار

فروش اقساطی تیبا صندوقدار تحویل فوری

خودروی تیبا صندوقدار در ایران تنها رقیبی است که می توان آن را با پراید مقایسه کرد و رشد قابل قبول نسبت به پراید داشته است. قشر متوسط و ضعیف جامعه پولی را که با زحمت زیاد برای خرید خودرو کنار گذاشته اند را دوست دارند صرف خرید خودرویی بکنند که ارزش خرید را داشته باشد. فروش اقساطی تیبا صندوقدار تحویل فوری می تواند برای متقاضیان فروش اقساطی خودرو مناسب باشد. خودروی تیبا صندوقدار با توجه با ابعاد و طراحی این خودرو برای رانندگی در شهر بسیار مناسب است و نکته ی قابل توجه این خودرو این است که به شدت مورد توجه خانم ها قرار گرفت. این خودرو برای خانواده ی 4 و 5 نفره بسیار مناسب است زیرا فضای داخلی تیبا صندوقدار کمی بیشتر شده است.

فروش اقساطی تیبا

فروش اقساطی تیبا صندوقدار سایپا

با توجه به افزایش قیمت بنزین بسیاری از مردم به دنبال خودروهای کم مصرف هستند که میتوان خودروی تیبا صندوقدار را انتخابی معقول دانست و فروش اقساطی تیبا صندوقدار سایپا جزء یکی از روشهای خرید آسان این خودرو می باشد. سیستم تعلیق و فنربندی تیبا صندوقدار جوری طراحی شده است که رانندگی نرمی در هنگام حرکت در جاده های پر مانع را احساس کرد که نکته ی مثبت این خودرو در مقابل رقبای هم قیمت تیبا صندوقدار می باشد.

فروش اقساطی تیبا صندوقدار

نوع گيربكسدستي ۵سرعته
تعداد سيلندر - تعداد سوپاپ۴سيلندر-خطي
حجم موتور cc۱۵۰۳
حداكثر قدرت hp@5300rpm۸۷
حداکثر گشتاور Nm@4000rpm۱۲۸
سيستم سوخت رسانيانژكتوري
نوع فرمانهيدروليك
سيستم تعليقTorsion beam
جلوديسكي
عقبكاسه اي

شرایط فروش اقساطی تیبا صندوقدار

علاقمندان برای خرید این خودرو می توانید از فرصت خرید به صورت اقساطی بهرمند شوید. از مزایای شرایط فروش اقساطی تیبا صندوقدار ، تحویل فوری خودرو هم زمان با عقد قرارداد می باشد که این مسئله می تواند اطمینان مشتریان را به همراه داشته باشد.
  • مبلغ پیش پرداخت برای فروش اقساطی تیبا صندوقدار برابر 50 تا 60 درصد مبلغ خودرو در نظر گرفته شده است.
  • الباقی مبلغ خودرو طی اقساط 12 ماهه و 24 ماهه قابل پرداخت می باشد.
  • پرداخت اقساط به صورت چکی و یا ماهیانه به انتخاب مشتری صورت می گیرد.
  • برای اطلاع از تغییرات در قیمت این خودرو به صفحه ی قیمت خودروهای اقساطی مراجعه کنید.
شماره های تماس جهت محاسبه ی پیش پرداخت و اقساط خودرو
021-77480480 | 021-77164810
ساعات پاسخگویی: 9 الی 19

شرایط مشابه برای فروش اقساطی تیبا صندوقدار

در پدیده خودرو تیراژه تنوع محصولات سایپا جهت تحویل به مشتریان گرامی وجود دارد. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو لطفا روی نام خودروی مورد نظر کلیک کنید.