خودروی پژو پارس از بدو تولید و عرضه ی آن به بازار جزء اولین خودروی لوکس در کشور شناخته شد که با امکانات و تجهیزات قابل قبولی تولید می شود. در کلاس پژو پارس خودروهای زیادی از نظر کیفیت و تجهیزات وجود دارد اما با وجود رقیب های زیاد همچنان فروش اقساطی پژو پارس مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

فروش اقساطی پژو پارس

فروش اقساطی پژو پارس تحویل فوری

در پژو پارس گفته می شود کلیه استانداردهای روز دنیا در یک خودرو رعایت شده و طراحی جذاب و جدید داشبورد این خودرو موجب شده فروش اقساطی پژو پارس تحویل فوری بیشترین توجه مشتریان این خودرو را به خود جلب کند. داشبورد جدید به کار رفته در پارس ایربگ راننده و سرنشین جلو را در خود گنجانده است. بی تردید طراحی داخلی در مدل جدید پژو پارس زیبا شده و تجهیزات جدید و روز در این خودرو باعث شده مناسب علاقمندان این خودرو شود. 

فروش اقساطی پژو پارس

فروش اقساطی پژو پارس

طراحی بدنه و پلتفرم پژو پارس نیز دقیقا همانند پژو 405 بوده اما به گفته ی کارشناسان تا حد قابل توجهی ارتقا پیدا کرده است. آمارها نشان می دهد صاحبان 405 زمانی که از این خودرو خسته می شوند به سمت پژو پارس می روند زیرا ظاهر 405 را قدیمی می شمارند. پژو پارس به علت قدرت بالای موتور در برابر سایر خودروهای داخلی، فضای قابل توجه صندوق عقب، صندلی های مناسب و راحت و رانندگی لذت بخش همیشه علاقمندان زیادی را دارد. اگر متقاضی خرید این خودرو هستید میتوانید از مزایای فروش اقساطی پژو پارس بهرهمند شوید.

فروش اقساطی پژو پارس

شرایط فروش اقساطی پژو پارس

پژو پارس در دو مدل تک و دوگانه سوز قابل تحویل به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید هر دو مدل این خودرو را در شرایط فروش اقساطی پژو پاس خریداری نموده و به راحتی صاحب خودروی مورد نظر شوید.
  • مبلغ پیش پرداخت برای فروش اقساطی پژو پارس برابر 50 تا 60 درصد مبلغ خودرو در نظر گرفته شده است.
  • الباقی مبلغ خودرو طی اقساط 12 ماهه و 24 ماهه قابل پرداخت می باشد.
  • پرداخت اقساط به صورت چکی و یا ماهیانه به انتخاب مشتری صورت می گیرد.
  • برای اطلاع از تغییرات در قیمت این خودرو به صفحه ی قیمت خودروهای اقساطی مراجعه کنید.

شماره های تماس جهت محاسبه ی پیش پرداخت و اقساط خودرو
021-77480480 | 021-77164810
ساعات پاسخگویی: 9 الی 19

شرایط مشابه فروش اقساطی پژو پارس

بهترین پیشنهاد های فروش اقساطی خودرو را در پدیده خودرو تیراژه تجربه کنید. جهت مشاهده شرایط فروش بر روی نام خودروی مورد نظر کلیک کنید.