اگر بخواهیم نگاه کلی به تاریخچه ی شرکت سایپا بیاندازیم باید گفت این شرکت از سال 1344 با همکاری شرکت سیتروئن کار خود را شروع کرد و نخستین خودروی تولید شده توسط این شرکت سیتروئن ژیان بود که به بازار عرضه شد. به طور جدی فعالیت سایپا از سال 1386 شروع شد و اقدام به تولید خودروی معروف پراید کرد و از همان اوایل فروش اقساطی سایپا کلید خورد.

فروش اقساطی سایپا تحویل فوری

آمار و ارقام نشان دهنده ی علاقه ی بسیاری از مردم به محصولات سایپا را دارد که این باعث شده فروش اقساطی سایپا نیز برای مشتریان این شرکت در نظر گرفته شود. خرید خودرو توسط مردم بیشتر طرف خرید به صورت اقساطی رفته و این روش خرید بیشتر مورد استقبال قرار گرفته شده است. از این رو فروش اقساطی خودرو سایپا در پدیده خودرو تیراژه به صورت تحویل فوری صورت می گیرد.

فروش اقساطی تیبا

خودروی تیبا را میتوان جزء یکی دیگر از خودروهای محبوب سایپا دانست که با قیمت مناسب در میان طرفداران مورد استقبال قرار گیرد. برخی معتقد هستند تیبا یک خودروی جایگزین برای پراید در نظر گرفته شده اما تفاوت قیمت آن باعث شده پراید همچنان پرفروشترین خودروی شرکت سایپا باقی بماند. فروش اقساطی تیبا در پدیده خودرو تیراژه جزء شرایط فروش اقساطی سایپا در نظر گرفته شده و شما میتوانید با سهولت این خودرو را خریداری نمایید.

فروش اقساطی سایپا تیبابرخی از تجهیزات ایمنی و رفاهی خودروی تیبا شامل ترمز ABS، كيسه هواي راننده، كيسه هواي سرنشين جلو، سيستم ضد سرقت با كد متغير(Immobilizer)، چراغ جلو با قابليت تنظيم زاويه نور (Levelling Switch)، چراغ مه شكن جلو و عقب، چراغ هشدار دهنده عيب ياب موتور، درب بازكن باك و صندوق عقب از داخل و ريموت كنترل می باشد.

فروش اقساطی پراید تحویل فوری

پراید این خودروی محبوب و پر فروش مردم ایران که از ایمنی پایینی برخوردار است هیچ وقت از دید خریداران محصولات سایپا مخفی نخواهد شد. زیرا این خودرو قیمت مناسبی داشته و با توجه به ارائه ی خدمات فروش اقساطی پراید در لیست فروش اقساطی سایپا تحویل فوری همچنان جزء پر فروشترین خودروی ارزان قیمت قرار دارد. شما نیز می توانید هم اکنون از شرایط ویژه برای خرید پراید اقدام نمایید.

فروش اقساطی پراید تحویل فوریخودروی پراید شامل تیپ ها و مدل های مختلف از جمله پراید 131، پراید 132، پراید 141 و پراید وانت بوده که هر کدام از لحاظ ظاهری دارای تغییراتی است و در سالهای اخیر تولید 141 نیز به کلی متوقف شده است.

فروش اقساطی سایپا ساینا

خودروی ساینا با ظاهری به روزتر و ایمنی بالاتر نسبت به سایر محصولات سایپا با توجه به قیمت مناسب و مصرف پایین مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته شده است و پیش بینی شده یکی دیگر از گزینه های جایگزین پراید دو خودروی تیبا و ساینا باشد. شما نیز اگر متقاضی خرید خودروی ساینا هستین میتوانید در پدیده خودرو تیراژه فروشا قساطی ساینا را به صورت تحویل فوری تجربه کنید.

فروش اقساطی ساینابا توجه به امکانات این خودرو میتوان گفت تقریبا تمام انتظارات یک خودروی خانوادگی در این محصول دیده می شود که طبق گفته ی سایپا ويژگي هايي هچون ارگونومي مناسب ، دسترسي آسان به تجهيزات داخلي ، طراحي مطلوب نماي بيروني و همچنين سيستم تعليقي كه از استاندارد هاي روز دنيا در این خودرو دیده می شود.

جدول شرایط فروش اقساطی سایپا

برنامه ریزی های شرکت برای شرایط فروش اقساطی سایپا به صورتی است که کلیه ی علاقمندان این خودروها میتوانند به صورت تحویل فوری خودروی مورد نظر خود را خریداری نمایند. جدول شرایط فروش اقساطی سایپا برای مشتریان عزیز هر روز بروزرسانی خواهد شد.


پیش پرداخت

پراید 131

30.000.000

پراید 132

31.000.000

پراید 111

33.000.000

تیبا صندوقدار

35.000.000

تیبا 2

38.500.000

ساینا دنده ای

38.000.000

کوئیک دنده ای

43.000.000

کوئیک اتوماتیک

67.000.000

چانگان

120.000.000

همچنین متقاضیان گرامی میتوانید جهت انجام مشاوره قبل از خرید با کارشناسان شرکت در تماس باشید.

فروش اقساطی خودرو سایپا

  • پیش پرداخت برای فرهنگیان و بازنشستگان محترم طبق 50 درصد مبلغ خودرو محاسبه می گردد.
  • با توجه به تغییرات روزانه قیمت خودرو و احتمال تغییر در پیش پرداخت خودرو، جهت محاسبه ی پیش پرداخت و اقساط خودروی خود با شرکت تماس بگیرید.
  • انتخاب اقساط بر عهده مشتری می باشد.
  • سند خودرو به نام مشتری و در رهن شرکت تا پایان اقساط خودرو قرار خواهد گرفت.
  • متقاضیان از سرتاسر کشور می توانند از شرایط فروش اقساطی خودرو استفاده نمایند و باید حضوری جهت عقد قرارداد و تحویل خودرو به شرکت مراجعه نمایند.
تلفن واحد فروش : 77480480-021 | 77164810-021

فروش اقساطی محصولات سایپا

در پدیده خودرو تیراژه امکان خرید از تمامی محصولات سایپا به صورت تحویل فوری وجود داشته و علاقمندان کافیست خودروی خود را انتخاب نمایند و با توجه به بودجه ی مورد نظر خود برای پیش پرداخت از این مزایا استفاده نمایند.