قیمت گذاری جدید میتسوبیشی ASX در مدل‌های 2018 نشان می‌دهد که این خودرو علاوه بر قیمت گذاری جدید، به یکسری تجهیزات رفاهی، سیستم‌های کمک راننده و همچنین به یک سیستم سرگرمی جدید نیز مجهز شده است که در ادامه جزییات آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
 

تغییرات اصلی میتسوبیشی ASX که کمپانی خودروسازی میتسوبیشی به آنان اشاره کرده است و بیشتر مربوط به سیستم‌های کمک راننده می‌شود، شامل ترمز اضطراری خودکار موسوم به AEB، سیستم هشدار خروج از خطوط جاده و همچنین سیستم روشنایی اتوماتیک می‌شود که حالا برای مشتریان میتسوبیشی ASX در دسترس خواهد بود.
درحالی که این تجهیزات برای تمامی مدل‌های میتسوبیشی ASX در دسترس نیست، باید در این خصوص گفت که نسخه LS ADAS با قیمت جدید 28 هزار و 500 دلار و همچنین نسخه XLS هم با قیمت پایه 32 هزار دلار در مدل‌های 2018 به مشتریان عرضه خواهد شد.

علاوه بر تجهیزات کمک راننده، کمپانی خودروسازی میتسوبیشی اعلام کرده است که بر روی مدل‌های 2018 این خودرو از سیستم جدید سرگرمی با قابلیت پشتیبانی از اپل کارپلی و آندروید و همچنین مجهز به رادیو دیجیتال DAB استفاده خواهد کرد، هرچند از طرفی دیگر سیستم ناوبری ماهواره‌ای بومی از نسخه XLS حذف خواهد شد. به غیر از این موارد، نسخه‌های 2018 از میتسوبیشی ASX به مجموعه سپر جدید در قسمت جلو و عقب، چراغ‌های LED، ترمزهای بروزرسانی شده، چرخ دنده‌های جدید در گیربکس اتوماتیک و همچنین بر روی کنسول مرکزی خود به 2 پورت USB مجهز شده است که می‌توان با آنان تلفن همراه خود را شارژ کرد.

در پایان توجه شما را به لیست قیمت های جدید این خودرو در مدل های 2018 جلب می کنیم:
- مدل LS با پیشرانه بنزینی و محور جلو محرک: نسخه دستی 25 هزار دلار، نسخه اتومات 27 هزار دلار
- مدل LS با پیشرانه دیزلی و چهارچرخ محرک: قیمت 32 هزار و 500 دلار
- مدل LS ADAS با پیشرانه بنزینی و محور جلو محرک: قیمت 28 هزار و 500 دلار
- مدل XLS با پیشرانه بنزینی و محور جلو محرک: قیمت 32 هزار دلار
- مدل XLS با پیشرانه دیزلی و چهارچرخ محرک: قیمت 37 هزار و 500 دلار