با 9 کراس اوور جوان پسند آشنا شوید!
بدون هیچگونه پیش‌گفتاری ترجیح می‌دهیم، به معرفی خودروهایی بپردازیم که برای جوانان مناسب هستند. با ما همراه باشید…
 
۱. مزدا CX-5
شروع قیمت: ۲۲،۷۰۰ دلار


مزدا CX-5 یکی از بهترین شاسی‌بلندهای جدید جمع‌و جور مناسب جوانان است. این خودرو با پیشرانه محبوب ۲.۰ لیتری چهار سیلندر با ۱۵۵ اسب بخار قدرت و گیربکس شش سرعته دستی عرضه شده است. البته مزدا برای خریدارانی که نیاز به قدرت و مشخصات فنی کامل‌تری دارند، موتور ۲.۵ لیتری چهار سیلندر با قدرت ۱۸۴ اسب بخار را در نظر گرفته است که با سیستم چهارچرخ متحرک به گیربکس اتوماتیک مجهز شده است. پیشرانه ۲.۵ لیتری می‌تواند در ۷/۷ ثانیه از شتاب صفر به ۹۶ کبلومتذ بر ساعت برسد و امتیاز کلی بهره وری سوخت آن ۲۴ MPG (شهر) و ۳۰ MPG (بزرگراه) است.

۲. بی‌ام‌و X3
شروع قیمت: ۴۰،۲۴۵ دلار


ایکس ۳، توانایی رانندگی یک SUV را با لذت رانندگی با خودروهای بی‌ام‌و درآمیخته و باعث می‌شود جوانان از خودروی کامل خود لذت ببرند. موتورهای موجود در این خودرو عبارتند از پیشرانه‌های ۲.۰ لیتری چهار سیلندر با قدرت ۲۴۰ اسب بخار، ۳.۰ لیتر شش سیلندر با قدرت ۳۰۰ اسب بخار و ۲.۰ لیتری چهار سیلندر با قدرت ۱۸۰ اسب بخار. تمام خودروها بصورت استاندارد یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته عرضه شده‌اند که قوی‌ترین مدل این خودرو در ۵.۳ ثانیه می تواند از صفر به ۹۶ کیلومتر بر ساعت برسد.

۳. فورد اسکیپ
شروع قیمت: ۲۴،۴۹۵ دلار


این خودرو یکی از جدیدترین شاسی‌بلندهای جمع و جور آمریکا برای جوانان و یا بانوان است. فورد تلاش زیادی کرده است تا به یک ظاهر اسپرت برسد و خریداران می‌توانند بین موتور چهار سیلندر با قدرت ۱۶۸ اسب بخار یا چهار سیلندر توربو و توئین‌توربو با قدرت ۱۷۹ اسب بخار و یا ۲۴۵ اسب بخار یکی را انتخاب کنند.

۴. هوندا CR-V
شروع قیمت: ۲۴،۰۴۵ دلار


هوندا CR-V یکی از محبوب‌ترین SUV‌های موجود در بازار است. هوندا موتور چهار سیلندر ۲.۴ لیتری با قدرت ۱۸۴ اسب بخار و گیربکس CVT را بعنوان یک گزینه خوب آماده کرده است اما خریداران می‌توانند پیشرانه ۱.۵ لیتر توربو چهار سیلندر با قدرت ۱۹۰ اسب بخار را نیز انتخاب کنند. قابلیت کنترل کلی خودرو به طور قابل توجهی بهبود یافته و موتور توربو دار می‌تواند در ۷.۶ ثانیه به ۹۶ کیلومتر بر ساعت برسد.

۵. هیوندای توسان
شروع قیمت: ۲۲،۷۰۰ دلار


هیوندایی توسان با قیمت بسیار رقابتی در بازار عرضه شده است. این خودرو با موتور ۲.۰ لیتری چهار سیلندر با قدرت ۱۶۴ اسب بخار همراه با یک گیربکس اتوماتیک شش سرعته با درایو جلو عرضه شده و همچنین خریداران می‌توانند یک موتور ۱.۶ لیتر توربو چهار سیلندر را با توان ۱۷۵ اسب بخار و با یک گیربکس اتوماتیک هفت سرعته و چهارچرخ متحرک سفارش دهند. شتاب ۰ تا ۹۶ کیلومتر بر ساعت توسان نیز ۷.۴ ثانیه است.

۶. کیا اسپورتیج
شروع قیمت: ۲۳،۸۸۵ دلار


اسپورتیج نیز یکی از جدیدترین SUV‌های جمع و جور بازار است که ترکیبی از عملکرد خوب و رانندگی با دینامیک بالا را فراهم می‌کند و همین باعث شده یک خودروی مورد علاقه جوانان باشد. اسپورتیج یک پیشرانه ۲.۴ لیتری چهار سیلندر با قدرت ۱۸۲ اسب بخار همراه با گیربکس اتوماتیک شش سرعته یک گزینه معمولی کیا برای خریداران است. اما این کمپانی مدل قوی‌تر با پیشرانه ۲.۰ لیتری توربو و ۲۶۰ اسب بخار قدرت و چهارچرخ متحرک را نیز عرضه کرده است.

۷. ولوو XC 70
شروع قیمت: ۳۸،۰۴۰ دلار


یکی از ایمن‌ترین خودروهای ویژه مادران این SUV، از شرکت ولوو است. پیشرانه اصلی این خودرو یک موتور ۲.۰ لیتری توربو چهار سیلندر با ۲۴۰ اسب بخار همراه با گیربکس اتوماتیک هشت سرعته است. خریداران همچنین می‌توانند پیشرانه ۵ سیلندر توربودار را با قدرت ۲۵۰ اسب بخار با یک گیربکس شش سرعته اتوماتیک و سیستم چهارچرخ متحرک را انتخاب کنند.

۸. تویوتا RAV4
شروع قیمت: ۲۵،۵۸۰ دلار


رافور یک شاسی‌بلند اسپرت زیبا برای جوانان و بانوان است. RAV4 یکی از معتبرترین و کاربردی‌ترین خودروهای خانوادگی موجود است که این خودرو با موتور ۲.۵ لیتری چهار سیلندر با قدرت ۱۷۶ اسب بخار همراه با گیربکس اتوماتیک شش سرعته عرضه شده است. همچنین رافور در ۲ مدل دیفرانسیل جلو و چهارچرخ متحرک عرضه شده است.

۹. میتسوبیشی اوتلندر
شروع قیمت: ۲۰،۶۹۰ دلار


مدل جدید این خودروی ژاپنی، یکی از محبوب‌ترین شاسی‌بلندهای عرضه شده در جهان است که جوانان نیز می‌توانند این خودرو را انتخاب کنند تا با دوستان خود ساعات خوبی را سپری کنند. میتسوبیشی از پیشرانه ۲.۴ لیتری چهار سیلندر با توان ۱۷۰ اسب بخار در این خودرو بهره گرفته است. خریداران می‌توانند اوتلندر خود را با گیربکس دستی و یا CVT سفارش دهند و مدل ۴ چرخ متحرک آن نیز موجود است.