فروش اقساطی ام وی ام,ام وی ام اقساطیفروش اقساطی ام وی ام,ام وی ام اقساطی

شرکت پدیده خودرو تیراژه در با پشت کار قوی در زمینه فروش اقساطی ام وی ام فعالیت می کند. شرکت صنایع خودروسازی مدیران ("MVM "، مدیران خودرو) با هدف تولید، واردات و صادرات انواع خودروهای سبک و سنگین و همچنین تحقیق و توسعه در زمینه  خودرو و صنعت خودروسازی در سال ۱۳۸۱ در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم راه اندازی شد. شرکت مدیران خودرو که بصورت شرکت مشترک با شرکت چری چین اداره می شود، تحت حمایت های آن شرکت به یک خودروساز قدرتمند تبدیل شده است و به موفقیت های چشمگیری دست یافته است.
 
فروش اقساطی ام وی ام 110S (MVM 110S):

فروش اقساطی ام وی ام 110فروش اقساطی ام وی ام 110

 
خودرویی کوچک، کم مصرف و چابک با طراحی مفهومی برگرفته از لبخند که بهترین وسیله نقلیه جهت استفاده در ترددهای روزانه شهری است. این خودرو برخلاف ظاهر کوچک خود فضایی مناسب و جادار دراختیار سرنشینان قرارمیدهد و همواره از سطح ایمنی بالایی در بدنه خودرو برخوردار است.
شرکت پدیده خودرو تیراژه فروش اقساطی ام وی ام 110 را با حداقل مبلغ پیش پرداخت و اقساط تا 24 ماه به فروش می رساند.
 
فروش اقساطی ام وی ام X33S :

فروش اقساطی ام وی ام ایکس 33 جدیدفروش اقساطی ام وی ام ایکس 33 جدید

 ام وی ام ایکس 33 اس، با بهره گیری از موتور قدرتمند 2000 سی‌سی محصول ارتقا یافته دو نسل قبل خود، بر اساس استاندارد تکنولوژی شماره 2 چری است. این محصول از لحاظ کمی بالغ بر 180 مورد در 12 دسته بندی مختلف به روز رسانی شده که نهایتا تجربه رانندگی و سواری بسیار مدرن تر، راحت تر و با کیفیت تری را به سرنشینان ارائه می‌نماید.
پدیده خودرو تیراژه در زمینه فروش اقساطی ام وی ام X33s با استقبال خوب مشتریان فعالیت داشته و شرایط ویژه ای را برای این خودرو در نظر گرفته است.
 
فروش اقساطی ام وی ام X33s ویژه مرداد 96 (تحویل فوری) اقساط تا 36 ماه آغاز شد. جهت مشاهده شرایط اینجا کلیک کنید .
 
فروش اقساطی ام وی ام X22 :

فروش اقساطی ام وی ام ایکس 22فروش اقساطی ام وی ام ایکس 22

 X22 با طراحی منحصربفرد و جذاب با بهره گیری از پیشرانه مجهز به تکنولوژی VVT و استفاده از دو گیربکس 5 دنده دستی یا 4 سرعته اتوماتیک، که جزء 10 موتور برتر چین به حساب می آید، با طیفی از امکانات رفاهی قابل توجه، می تواند نمایشی واقعی از لحظات پر شور و نشاط و حس جوانی برای سرنشینان باشد.
شرکت پدیده خودرو تیراژه برای فروش اقساطی ام وی ام ایکس 22 شرایط ویژه ای را در نظر داشته و تحویل این خودرو به صورت یک ساعته صورت می گیرد.
 
فروش اقساطی ام وی ام X22 ویژه مرداد 96 (تحویل فوری) اقساط تا 36 ماه آغاز شد. جهت مشاهده شرایط اینجا کلیک کنید.
 
متقاضیان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از شرایط فروش اقساطی ام وی ام پدیده خودرو تیراژه لطفا با کارشناسان فروش در تماس باشید | تلفن های تماس شرکت : 77480480-021 | 77164810-021