فروش اقساطی محصولات کیافروش اقساطی محصولات کیا

شرکت پدیده خودرو تیراژه به عنوان یکی از شرکت های معتبر (با شماره ثبت: 447074) در زمینه فروش اقساطی خودروهای شرکت کیا موتورز فعالیت می کند که در هر ماه و مناسبت های مختلف شرایط ویژه اقساطی با حداقل مبلغ پیش پرداخت و بازپرداخت بلند مدت (به صورت هر 6 ماه یک بار) را برای مشتریان در نظر می گیرد. کیا موتورز هم‌اکنون دارای 8 کارخانه تولیدی است، که در کشورهای ایالات متحده آمریکا، چین، کره جنوبی، ویتنام و اسلواکی مستقر می‌باشند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر سئول قرار دارد و سهام آن در بازار بورس کره دادوستد می‌شود. شرکت هیوندای موتور با در اختیار داشتن 33٫99٪ درصد از سهام کیا موتورز، بزرگترین سهام‌دار آن به شمار می‌آید.
 
فروش اقساطی کیا اسپورتیج 2016 :

فروش اقساطی کیا اسپورتیج 2016فروش اقساطی کیا اسپورتیج 2016

 کیا اسپورتیج محصولی از کشور کرۀ جنوبی می باشد،این خودرو در لیست شاسی بلندهایی قرار می گیرد که در بازار پر تلاطم ایران خوش اقبال است. هر سه نسل پیشین این کره ای جذاب فروش قابل توجهی در کشور ما داشتند. در سال 2006 اولین نسل , در سال 2011 دومین نسل و سال گذشته میلادی سومین نسل کیا اسپورتیج رونمایی شد. درست مثل نسل های قبلی، مدل جدید هم از لحاظ مکانیکی مشابه هیوندای توسان طراحی شده است. موتور توربوی کوچک، گیربکس دو کلاچه و سیستم های الکترونیکی کمکی ویژگی های هیوندای توسان 2016 است و انتظار داریم که این ویژگی ها را در اسپورتیج 2017 هم ببینیم. این عکس ها نشان می دهند که اسپورتیج جدید با حفظ ابعاد و استیل نسل قبلی تغییرات زیادی را تجربه نکرده است. با دقت به طراحی داخلی این خودرو هم می بینیم که صفحه نمایش وسط این خودرو بین ورودی هوا و اهرم دنده قرارگرفته که باز هم تغییر زیادی نداشته است.
با توجه به محبوبیت اسپورتیج در بازار ایران پدیده خودرو تیراژه شرایط فروش اقساطی ویژه ای را برای این خودرو در نظر گرفته که مشتریان می توانند به صورت اقساطی و با حداقل مبلغ پیش پرداخت ممکن و تحویل فوری از این شرایط استفاده کنند.
 

فروش اقساطی کیا سورنتوفروش اقساطی کیا سورنتو


در سال 2017 کمپانی کیا موتورز کره مدل‌های مختلفی از کیا سورنتو را عرضه کرده است که شامل مدل L ،LX ،EX ،SX و SXL است. با توجه به تنوع بسیار زیادی که کیا از نظر امکانات و قیمت برای این خودرو محبوب خود در نظر گرفته است، احتمال فروش بالای آن و استقبال طیف وسیعی از مشتریان از آن بالا است. همچنین باید اشاره شود که کیا سورنتو 2017 از طرف کارشناسان وب‌سایت معتبر کار کانکشن امتیاز متوسط 7 از 10 را کسب کرده است. کارشناسان این وب‌سایت به این خودرو در بخش طراحی امتیاز 7، در بخش کارکرد امتیاز 6، در بخش راحتی و کیفیت امتیاز 8، در بخش امنیت امتیاز 7، در بخش امکانات امتیاز 8 و در بخش مصرف سوخت امتیاز 6 از 10 داده‌اند.
 پدیده خودرو تیراژه فروش ویژه اقساطی برای سورنتو 2017 در نظر دارد که خرید را برای مشتریان تسهیل می کند.
 
 
فروش اقساطی کیا اپتیما JF:
 

فروش اقساطی کیا اپتیمافروش اقساطی کیا اپتیما

پس از 4 سال عزضه موفق نسل سوم خودرو اپتیما JF در ایران از شرکت کیا  نسل چهارم این خودروی محبوب در نمایشگاه خودروی نیویورک 2015 رسما رونمایی کرد . در نگاه اول  اپتیمای کیا نسل جدید شباهت های زیادی به نسل قبلب خود دارد و این به دلیل استقبال بالای مشتریان از طراحی نسل قبلی می باشد . شرکت کیا مثل همیشه  در نسل جدید اپتیما  با لیست بلند بالایی از تجهیزات و تکنولوزی ها ی جدید همراه است . کیا در نسل جدید اپتیما فقط در طراحی آن دسن نبرده و اپتیمای جدید را با پیشرانه و شاسی جدید روانه بازار کرده که بهبود عملکرد آن را میتوان به راحتی حس کرد.
شرکت پدیده خودرو تیراژه کیا اپتیما Jf را به صورت اقساط بلند مدت و پیش پرداخت 45 درصد مبلغ خودرو را به صورت تحویل فوری (یک ساعته) به مشتریان عرضه می کند
 
شرایط فروش اقساطی محصولات کیا موتور شرکت پدیده خودرو تیراژه :
پپش پرداخت 45 درصد مبلغ خودرو
اقساط به صورت 4 چک هر چک 6 ماه یک بار
تحویل فوری
بدون ضامن
 
شماره تماس های شرکت جهت مشاوره خرید  : 77480480-021 | 77164810-021