کاهش جرايم در کرج
 
 سرهنگ سیدحسن سیدحقیقی گفت: در ایام محرم به ویژه دهه اول محرم و مراسم سوم سید الشهدا با اجرای طرح انتظامی مناسب با این ایام منجر به تامین امنیت کامل مراسم عزاداری در سطح شهرستان شد.
فرماندهی انتظامی شهرستان کرج افزود در 7 ماهه نخست سال جاری بالغ بر 5670 طرح انتظامی نقطه ای، 1680 طرح انتظامی منطقه ای و 26 طرح انتظامی کلان اجرا شده است که باعث کاهش 6ممیز7 دهم درصد سرقت، کاهش 40 درصد کیف قاپی، کاهش 10ممیز2 دهم درصد جرائم منجر به عنف، افزایش 7 درصد کشفیات مواد مخدر و دستگیری 3 هزار نفر از معتادین ولگرد و (متحاجر) و تحویل به اردوگاه های ترک اعتیاد شده است.
سرهنگ سیدحسن سیدحقیقی افزود: دیروز در محور کرج چالوس یک دستگاه خودروی mvm که حامل 3 سرنشین زن و 2 سرنشین مرد مورد ظن ماموران شده که پس از دستگیری مشخص شد این افراد در 5 آبان یک مورد سرقت و قتل مسلحانه در استان کرمانشاه داشته اند و تحت تعقیب بوده اند که تحویل مراجع قضایی شدند.
فرماندهی انتظامی شهرستان کرج از دستگیری سارقان خودرو 206 در محور ماهدشت که به علت داشتن GPS در خودرو 206 باعث کشف 30 دقیقه ای در یکی از باغهای منطقه شد، همچنین در حوالی بیمارستان البرز ماموران پلیس به یک خودرو مظنون شدند که پس از دستگیری مشخص شد خودرو سرقتی است و دو نفر سرنشین آن سابقه سرقت لوازم داخل خودرو رو دارند.
سرهنگ سیدحسن سیدحقیقی گفت: در 7 ماهه نخست امسال 72 درصد سرقت ها منجر به کشف شده است.
سرهنگ سیدحسن سیدحقیقی به ارازل و اوباش اخطار داد و گفت به هیچ وجه با این افراد مسامحه نخواهیم کرد، در هفته گذشته در یکی از رستورانهای عظیمیه فردی اقدام به رفتار شرارت امیز کرد که در کمتر از 24 ساعت دستگیر و به شکل خفت باری ددر ملائ عام نمایش داده شد.
فرماندهی انتظامی شهرستان کرج در باره انتخابات پیش رو نیز گفت: رصد اطلاعاتی کاندیدا های احتمالی انتخابات پیش رو و نشست هایی که برگزار می شود و اتخاذ اقدامات برای تامین امنیت صندوق های رای دو وظیفه اصلی پلیس است که با تمام توان اجرا خواهد شد.