تجميع نمايشگاه‌هاي خودرو در مرکز خريد و فروش چيتگر
 
مرکز خريد فروش خودرو چيتگر واقع در کيلومتر 12 بزرگراه شهيد لشگري با مساحتي بالغ بر 20 هکتار بزرگ‌ترين مرکز خريد و فروش خودرو در شهر تهران و تنها مرکز، در غربي‌ترين نقطه پايتخت محسوب مي‌شود.
سارويي با اشاره به مطلب مذکور افزود: اين مرکز با تعداد 400 نفر پرسنل فعال جهت ارائه خدمات، کارشناسي سلامت، اصالت و شناسنامه خودرو در روزهاي جمعه هر هفته، پذيراي تعداد حدود 17 هزار بازديد کننده و 2500 دستگاه خودرو است.
معاون خدمات شهري و محيط زيست منطقه 21 در ادامه، ضمن اشاره به اين که مرکز خريد فروش خودرو چيتگر داراي پتانسيل و توانايي بالايي جهت ارائه خدمت به شهروندان است، بيان داشت: با توجه به استقبال فراوان شهروندان از اين مرکز، شهرداري منطقه 21 با مشارکت شرکت ساماندهي صنايع و مشاغل شهر و شرکت جهاد نصر آمادگي لازم را در راستاي توسعه فعاليت آن مجتمع و اجراي طرح پايلوت خروج نمايشگاه‌هاي خودرو از شهر تهران و تجميع آن در محل مذکور را دارد.
وي همچنين از احداث مراکز خدمات جانبي خودرو در مجاورت مرکز خريد و فروش خودرو در چيتگر خبر داد و تصريح کرد: در صورت تحقق اين پروژه، گام‌هاي مؤثري در راستاي ايجاد اشتغال و کارآفريني در جامعه برداشته خواهد شد که اثرات اقتصادي و اجتماعي مهم و فراواني را به همراه دارد.
به گفته اين مقام مسوول خروج نمايشگاه‌هاي خريد و فروش خودرو از شهر تهران و تجميع آن در مراکزي نظير مرکز خريد فروش چيتگر از ازدحام خودروهاي نمايشگاهي موجود در سطح شهر جلوگيري مي‌کند.
سارويي در ادامه تصريح کرد: اجراي اين طرح در منطقه 21، همچنين به کاهش حجم ترافيک و آلودگي هوا در سطح شهر تهران منجر شده و موجبات رضايت بيشتر شهروندان را نيز فراهم خواهد کرد.
- See more at: https://www.mojnews.com/fa/Miscellaneous/ViewContents.aspx?Contract=cms_Contents_I_News&r=1941596#sthash.9XBhM3tR.dpuf