آغاز فروش و ثبت نام خودرو با وام 25 میلیونی از فردا؛
 
 
 بعد از کش و قوس های فراوان و انتظار چند روزه بالاخره مادام ارائه وام ها به خریداران خودرو مشخص شد. قرار بر این شده که 18 آبان ماه مشتریان با مراجعه به نمایندگی ها و بدون نیاز به رفتن بانک های عامل سپه، صادرات، ملت و تجارت خودروی مورد نظر خود را ثبت نام و تحویل فوری نمایند. امیرحسن امیری معاون فروش و بازاریابی شرکت مدیران خودرو با بیان این مطلب گفت: وزرات صنعت، معدن و تجارت به علت اینکه «مدیران خودرو» جز شرکت خودروسازی و تولید کننده ایرانی به حساب آمده و این شرکت را مکلف به ارائه خودروها کرده، برخی از اتومبیل های این شرکت برای تحویل فوری مشخص شده است.

وی ادامه داد: خودروهای ام.وی.ام 110، 315 و550 در مدل های اتوماتیک و دنده ای برای تحویل به مشتریان برای مدیران خودرو مشخص شده که خوشبختانه این مدل خودروها هم به اندازه کافی در شرکت موجود است و احتمالا مشکلی برای تحویل زودرس به مشتریان نخواهیم داشت.

این مقام مسئول در مدیران خودرو با بیان این مطلب که تحویل فوری خودروهای این شرکت، ارتباط مستقیم با همکاری بانک های عامل دارد، توضیح داد: خریداران دیگر به بانک های عامل مراجعه نمی کنند بلکه به نوعی نمایندگی ها درگیر فرآیند بانکی شده اند. بدین ترتیب که اگر تمام مدارک و چک های ارائه شده توسط مشتری به موقع در بانک پاس شود و بانک هم به موقع مبلغ پرداخت شده را تحویل شرکت دهد احتمال دارد حداکثر 14 روز طول بکشد تا سوییچ خودروی خریداری شده تحویل مشتری شود.

معاون فروش و بازاریابی شرکت مدیران خودرو در پایان خاطرنشان کرد: تمام نمایندگی های مدیران خودرو در سراسر کشور به طور رسمی از فردا ثبت نام و فروش خودرو های مشخص شده را آغاز خواهند کرد که تصور می شود با استقبال مردم مواجه شود.